Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
212 postów 2679 komentarzy

Zwiastun Świtu

Mind Service - Poszukuję, badam, odkrywam, uświadamiam, prowokuję.

Gry wojenne Rosji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- z polskim udziałem, niestety.

Agencje światowe analizują ostatnie pomruki imperialnej Rosji; tymczasem na NE24 na ten temat cisza. Ja wiem, temat nie po linii, niewygodny, itd. No, ale żeby tak zupełnie przemilczeć, że Rosja i Białoruś ćwiczyły atak na Polskę i kraje bałtyckie? A na tym polegały manewry Zachód 2013.Ruska agentura wpł..., ups! powiedzmy opcja pro-rosyjska na Neonie 24 niedawno piała z zachwytu nad Putinem - jaki to on obrońca światowego pokoju; rekomendowano go nawet do Pokojowej Nagrody Nobla. I z tym się zgodzę - towarzysz Władimir Putin powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla, gdyż w ostatniej chwili zaniechał ataku na Polskę...Ale naprawdę to nie o atak na Polskę Rosjanom chodzi, lecz o zajęcie terenów odpowiednich do starcia z Bundeswehrą, bo dopiero to jest dla ruskich odpowiedni przeciwnik w ich imperialnych planach. Nie ma się co łudzić - Putin prędzej czy później upomni się o tereny stracone przez bolszewickich carów. Wiele razy w historii się śmiano, że to nieracjonalne, nie realne, a potem były prowokacje i wybuchały wojny.

Amerykanie zrobili zdjęcia satelitarne tych ćwiczeń i wiedzą na co ewentualnie stać armię rosyjską; a czy polscy stratedzy wojskowi analizują te menewry (hm są tacy?). Większość istotnych manewrów i tak przeprowadza się w sztabach na poziomie gier sztabowych. Ze znanych mi armii tylko Wojsko Polskie nie przeprowadza takich ćwiczeń w celu testowania różnych scenariuszy rosyjskiego ataku na Polskę oraz pobliskie kraje NATO. Czemu - jak myślicie - służy Białoruska gra World of Tanks, jeśli nie ćwiczeniom ataków pancernych poprzez obserwację graczy?Jak donoszą media Rosja prowadzi w Polsce szeroko zakrojoną akcję szpiegowską i werbunkową, jednak polskie służby specjalne tym się nie przejmują i udają, że nie dostrzegają problemu. Ponoć jakiś polski generał podpisał nawet umowę o wzajemnej współpracy między służbami wywiadu Polski i Rosji, na mocy której rosyjskie FSB uzyskało prawo do niczym nie skrępowanych akcji na terenie naszego kraju. Ta umowa jest tak tajna, że rząd Tuska wolał tego generała zdymisjonować zamiast ujawnić treść umowy.Lemingi mają nadzieję, że ruska agresja im się nie przydarzy, że ich to nie dotyczy, ale przypomnę, że Rosjanie nie patrzą kto ich popierał, a kto nie - ważne że jest się Polakiem. Rosjanie słyną z mordowania Polaków i mają w tym długą tradycję... Tymczasem - jak podawała telewizornia Polacy niedawno  pozdrawiali bratnią armię i gościli u siebie dawnych okupantów, którzy zjechali  do Polski wraz z rodzinami, jak do skansenu...

Niektórzy niedowierzają, więc powtórzę: w czasie wspólnych ćwiczeń Rosji i Białorusi "Zapad 2013" (Zachód 2013) ćwiczono głównie atak na Państwa Bałtyckie i Polskę - informowała telewizja Biełsat, powołując się na szwedzki dziennik "Svenska Dagbladet".Manewry na Białorusi oficjalnie miały symulować wspólną akcję w wypadku konfliktu religijno-etnicznego i zagrożenia terrorystycznego. Taki scenariusz Rosja i Białoruś przedstawiły NATO. Jednak jak podają obserwatorzy i specjaliści - były czymś więcej. Według dyplomaty jednego z bałtyckich państw, anonimowego informatora gazety, faktycznie wojska miały ćwiczyć ofensywną operację militarną wymierzoną w Polskę i Kraje Bałtyckie.

Dyplomata przytoczył użycie strategicznych bombowców, podwodnych okrętów atomowych i rakiet dalekiego zasięgu, czyli środków, których nie stosuje się w operacjach antyterrorystycznych. Właśnie te elementy stanowiły główną siłę w białorusko-rosyjskich manewrach. W sumie, w różnych miejscach Białorusi i Rosji, uczestniczyło w nich 70 tysięcy żołnierzy z obu państw.Białorusko-rosyjskie strategiczne manewry wojskowe Zapad-2013 rozpoczęły się 20 września. Odbywały się głównie na poligonach Białorusi oraz w obwodzie kaliningradzkim. Dowodzili nimi minister obrony Białorusi Jury Żadobin oraz szef sztabu generalnego rosyjskich sił zbrojnych generał Walerij Gierasimow.Co Polska może zrobić w wyniku rozpoczęcia rzeczywistego ataku rosyjskiego? – Raczej niewiele. Co bardziej krzepcy snują wizje, że należałoby odpowiedzieć zmasowanym atakiem na główne cele na terenie Rosji, w tym miasta. Taką spektakularną odpowiedzią mogło by być zbombardowanie Moskwy.

Tylko, że Rosjanie mają czym odpowiedzieć i wtedy zginęłoby wielu Polaków. Oczywiście te dywagacje to fantastyka, bo możliwości zaatakowania Moskwy nie mamy i długo jeszcze nie będziemy mieli.

Ja widzę ewentualny konflikt inaczej: jeśli Rosjanie uderzą, to nie zrobią tego na urrrrrrrrra (choć to jest tradycyjny okrzyk bojowy rosyjskiej armii :). Bedzie to raczej precyzyjne uderzenie "pancernej pieści" w osłonie lotnictwa plus rakietowe zaatakowanie strategicznych celów w Polsce (a pewnie i na Litwie, Łotwie, Estonii): rafinerie, elektrownie, miejsca koncentracji władzy (kilka głowic – nie jądrowych - jest zapewne przeznaczonych dla Warszawy) i pewnie inne istotne punkty/cele wojskowe oraz cywilne. Podobno jesteśmy w stanie opierać się maksymalnie dwa tygodnie, niektórzy twierdzą, że nie więcej niż kilka dni. - Tak więc zajmą nas bardzo szybko i bez robienia wielkich strat w ludziach.

Ruska propaganda przywoła ograną śpiewkę, że ostatecznie Polak nie jest wrogiem Białorusina, czy Rosjanina (to Słowianie jak i my); no bo dziś wroga mamy wewnętrznego – “polskiego” żyda. Tamci też go bardzo nie lubią. Ćwiczenia tej nuty trwa już od dawna. Na Neonie chyba mają swój poligon ci pro-ruscy propagandziści, he he.Polskę jako słabszego może uratować w razie ataku wyłącznie system rakiet i system najnowszych dronów i to wszystko powinno być rozlokowane w całym kraju żeby Rosja nie miała nawet możliwości ewentualnie przejęcia tego. Słabszy przeciwnik musi mieć inne środki obrony i musi silniejszego zaskoczyć . Hm, czy ktoś w Polsce myśli o takich scenariuszach?

Rosja wbrew pozorom nie jest mistrzem planowania a uderzenie w największe rosyjskie miasta, w ludność cywilną mogą Rosję rozłożyć na łopatki w tydzień!

Rosja ma wpisaną w oficjalną doktrynę ''odbudowę wpływów w Europie wszelkimi środkami''. Polska to przeszkoda do panowania Rosji nad Europą. Trzeba też pamiętać, że Rosja prowadzi politykę globalną, a to coś innego niż polska polityka grajdołkowa. Patrzą ogólnie na świat i przyjmują plan podziału regionów nad którymi chcą panować, żeby mieć dostęp do bogatych Niemiec i Francji; bo Rosja nie ma innej możliwości dziś jak życie ze sprzedaży gazu i ropy którą kupuje Europa. To jeden z ich celów.

Rosji zależy aby polska była uzależniona od surowców i biedna, bo tylko słaby sąsiad czy partner jest jak "pies na sznurku''. Rosja też nie chce dopuścić Polski do szerszej współpracy militarnej z USA, co wiązałoby się to z utworzeniem u nas baz i rozlokowania tu wojsk amerykańskich. Bo to Rosja chce kontrolować cały region. A my jesteśmy tutaj przeszkodą. Osobiście nic do nas pewnie nie mają, prywatnie może nawet nas lubią, ale jako przeszkodę muszą nas wyeliminować, czyli zniszczyć...


 
Więc Polska powinna być przygotowana militarnie na każdy wariant w ciągu najbliższych lat. Tym bardziej, że Rosja ostatnimi czasy intensywnie zwiększa siły militarne i uzbrojenie.

Nasza przeciw-waga powinna być rozegrana taktyczne. Naszą przewagą może być nowy system rakietowy zdolny sięgnąć Moskwy oraz samoloty bezzałogowe mogące wejść w przestrzeń powietrzną Rosji i skutecznie zakłócać ich system radarowy oraz naprowadzać polskie rakiety bez korzystania z satelity. To musiałby być bardzo duży system, zarówno liczebnie, efektywnie jak i technologicznie. Z Rosją nie mamy szans na czołgi czy samoloty,  więc jeżeli zaistnieje potrzeba jakiejś obrony w razie ewentualnego ataku musimy mieć super system rakietowy - rakiet taktycznych, które po pól godziny walną w Moskwę jakimiś głowicami; bo głowice możemy sobie zrobić z czego chcemy. Jak na Moskwę spadną trzy  rakiety taktyczne, niszcząc ludność cywilną, której tam są miliony, to Rosja się opamięta raz na zawsze. Tylko taki odwet jest skuteczny i to trzeba Rosji uświadomić, że w razie ataku na Polskę ich Moska utonie w krwi. Na Rosję działa tylko siła. - Od wieków i nic innego.  Obecnie najważniejsze gry wojenne supermocarstw (wiem, wiem, to określenie na wyrost, jeśli chodzi o Rosję, ale niech im będzie – niech opcja pro-ruska się cieszy) rozgrywane są na Bliskim Wschodzie. Polska to pionek - zaczęła mieszać w Gruzji, na Ukrainie - to dostaliśmy kopa w postaci Smoleńska po którym nie możemy się podnieść do dzisiaj, na dodatek mając zdrajców u steru władzy. Nawet nie jesteśmy w stanie kontrolować serwerów wyborczych i swojej komisji, która sobie jeździ na tzw. szkolenia do Moskwy. Zacznijmy od zrobienia porządku na własnym podwórku i likwidacji agentury w rządzie, sejmie, partiach politycznych, w mediach, na neonie 24…

Miejmy jednak nadzieję. Ruscy wiele razy chcieli zniszczyć nasz kraj, podporządkować, zrusyfikować. W 1920 przejść przez nas im się nie udało. Polacy mają to do siebie, że w kryzysowych sytuacjach łączą się. Więc może poradzimy sobie z nimi jakby co.

Należy jednak zweryfikować powszechne przekonanie, że Rosjanie do Polski nie wejdą bo napotkali by powszechny opór, włącznie z walczącym podziemiem i partyzantką. A kto pokonałby dzielną polską partyzantkę, z tradycjami i doświadczeniem? - Żadna siła na świecie. Ugrzęźliby tu na lata. Ale kto miałby walczyć w tej partyzantce? Te emo dzieci, co chodzą po ulicach w różowych bluzeczkach? Podczas Powstania Styczniowego Rosjanie w dwa lata pokonali polską partyzantkę. Metody gen. Murawiewa zwanego w Polsce wieszatielem szybko zdławiły powstanie.

Więc może lepiej nie fikać? Od czasów Sobieskiego nikt się z nami nie liczy, z wyjątkiem Piłsudskiego. Z nikim też niczego nie wygraliśmy. Niech to ponad 300-letnie doświadczenie da nam wreszcie do myślenia i przestańmy robić z siebie martwych idiotów.

Jeśli NATO, a raczej USA, błyskawicznie nie przystąpi do działań wojennych w naszej obronie, a najpewniej nie przystąpi, to może lepiej tych Rosjan i Białorusinów chlebem i solą witać, ugościć, dać nocleg i z Bogiem odprawić dalej na Zachód? Umierać za Ojczyznę, za Boga, za jakiś absurdalny honor, które to wartości większość Polaków ma w głębokim poważaniu?

 

źródła: TV Biełsat, Svenska Dagbladet, PAP, fora internetowe

KOMENTARZE

 • " tymczasem na NE24 na ten temat cisza. Ja wiem, temat nie po linii, niewygodny,..."
  Temat ten objęty jest na NE ścisłą cenzurą prewencyjną, notki usuwane a autorzy dostają bilet w jedną stronę na Kołymę.

  Dla ciebie uczyniono wyjątek bo przyszły dyrektywy od twoich kolesi z Telawiw (tych co to jeszcze do niedawna wystawiali u siebie pomniki bohaterskiej Armii Czerwonej), żeby ciebie jednak nie cenzurować.
  A NE cenzuruje, żeby batiuszka Władimir nie zdenerwował sie i nie najechał Priwislianskiego Kraju.

  PS. zalecam wizytę u ortopedy. Na resztę szkoda czasu :)
 • @SpiritoLibero 09:59:08
  He, he, Ty jak zawsze z humorem - to lubię. Ale cieszę się, że agentura się wkurza i pałuje. Pazdrawliaju tawariszcie:)
 • @Mind Service 10:06:49
  "Pazdrawliaju tawariszcie:)"

  A ty zaraz tak po imieniu.
  Ciiii, bo sie wyda...
 • @Amarant 10:07:18
  //Wydaje się, że niemal cała ściana wschodnia w tej chwili jest traktowana jako strefa buforowa i szykowana na pole walki. Wskazywać o tym może choćby nikła ilość inwestycji czy w ostatnim czasie blokada już rozpoczętych...//

  - No właśnie. Brzmi to bardzo złowrogo...
 • @
  "Od czasów Sobieskiego nikt się z nami nie liczy..."
  Bo wybraliśmy opcje "zachodnią" a nie "centralną".
  Cisza na NE nie jest spowodowana ruską agenturą lecz nabraniem wody
  w usta przez ludzi dotychczas skrajnie prozachodnich. Dyskusje i marzenia kończą się wraz z realnym zetknięciem z "zachodnim snem o bogactwie".
  Jak to teraz zaczynają mówić? "Przyszedłem, zobaczyłem, ręce opadły i beczę"?
  Sen o zachodzie skończył się dla większości i dla tego taka cisza Panie @Mind Service. Większość czuje się naiwnie oszukana a za razem wiedzą ze przyłożyli do tego własną rękę.
 • @Stara Baba 11:20:40
  Jasne, Stara Babo. I teraz mamy uwierzyć, że Zachód nas zostawił i nie mamy innego wyjścia jak się rzucić w objęcia wujka Putina. Który tylko czeka z nożem aby nas zarżnąć. Gratuluję ładnej bajeczki, dla lemingów pewnie do przełknięcia...
 • @SpiritoLibero 09:59:08
  Mind często pierdy plecie, ale tutaj chyba ma rację. Zachód nas wykupił gospodarczo i spacyfikował ideologicznie i mentalnie, Rosja jednak w końcu swoje zrobi. Z pewnością jej agentura przygotowała tutaj dobrze grunt pod przyszłe działania. Nie są one tak widoczne na zewnątrz jak wpływy żydowskiego zachodu, niemniej jednak w odpowiednim momencie skopią nam solidnie i chyba znowu solidarnie z zachodem dupę.
  Do obrony w tej chwili nie mamy niczego. Ciekaw jestem do czego nam służy Instytut Badań Jądrowych i po cholerę wydajemy na niego pieniądze.
  W każdym razie solidarne działania naszych przyjaciół Niemiec i przyjaciół Rosjan rozłożyły nam nasze siły zbrojne dokumentnie. A za to powinno przynajmniej kilkadziesiąt osób pod murem stanąć.
 • @Mind Service 11:28:02
  Nie Panie @Mind Service. Zachód nas nigdy nie zostawił. Zachód używa
  nas dla tylko i wyłącznie swojej polityki i swoich zysków.
  To pan mówi o rzucaniu się w objęcia Putina gdyż dla Pana są tylko dwa scenariusze. Dać du...y "zachodowi" lub rozłożyć się ruskim.
  Jest jeszcze nasza polska droga o której często poprzez swoją indolencje
  i niezaradność się zapomina a ona uratowała nas w czasach powojennych przed komunizmem lecz ogłupieni "zachodem" zaczęliśmy ja odrzucać
  staczając się w skrajność.
 • @Mind Service 11:28:02
  "wujka Putina. Który tylko czeka z nożem aby nas zarżnąć."

  Jakoś nie wierzę w tego Putina co czeka z nożem na biednych Polaków. Ta legenda jest mało wiarygodna.
  Za komuny gudłaje rządzący Polską wykazywali się szczególnym wasalizmem wobec ZSRR (do czasu), aż ich towarzysze radzieccy musieli hamować, bo było to już głupie i niepolityczne to ich włazidupstwo. Taki dla przykładu Stalin odrzucił gorącą prośbę żydowskich, polskojęzycznych towarzyszy o przyłączenie Polski do ZSRR. Gdzieś koło 68 roku kudłajstwu się odmieniło, i zaczęli nas straszyć Związkiem Radzieckim, a później Rosją (jak widać interes pod nazwą ZSRR przestał "sze krenczyć"). Choć akurat wtedy Polakom już żyło się nieźle i terror był słaby. Ale może właśnie dlatego, chodzi zawsze o to, aby Polakom zaszkodzić.
  Jak na razie ohydna, wojenna antypolska propaganda nie jest uprawiana w Rosji, tylko w USA, RFN, Francji, GB, Izraelu. To nie Rosja rozkradła i zrujnowała polską gospodarkę. To nie Rosja wprowadza nam tutaj obligatoryjne pedalstwo od przedszkola.
  Tak jak stwierdziła Stara Baba, zostaliśmy ohydnie oszukani. Ja walczyłem co nieco z komuną, ale teraz życzę elitom zachodu, żeby zdychały rzężąc i plując krwią. Gnoje powieźli się na Polakach, a później nas wyszmacili - niech zdechną.
 • @zadziwiony 11:54:42
  Nie wiem jaki jest stan armii rosyjskiej. Ktoś powiedział, że nigdy nie jest tak słaba jak się myśli i nigdy tak silna jak sie myśli. Mam tylko niewielkie porównanie jednostek rosyjskich i polskich w Wędrzynie - lata 70te.
  Polscy żołnierze po południu leżeli i palili papierosy, Rosjanie oprócz tego mieli mnóstwo zajęć fizycznych. Koło posterunku rosyjskiego nikt z nas nie śmiał po zmierzchu przejść. Z miejsca było słychać przeładowanie kałacha i każdy był pewien, że każdy następny krok skończy się serią w jego kierunku. U nas czasami trzeba było szukać na posterunkach zewnętrznych śpiącego w kożuchu i zasypanego śniegiem wartownika. Taka specyfika.
 • @Stara Baba 12:02:40
  Polska droga lemingowa; palikociarnia do rządzenia zamiast PO i PiS-u, zamiast Kościoła Katolickiego i wartości chrześcijańskich - cywilizacja Polska i tradycje Słowian, zamiast Polski suwerennej autonomia Priwiślańskiego kraju, zamiast NATO i UE Wspólnota Niepodległych (sic!) Państw.

  - Dziękuję, postoję.
 • @zadziwiony 11:54:42
  Wcale nie bagatelizuję niebezpieczeństwa. Przeciwnie, uważam, że czeka nas powtórka z paktu R/M.
  I to znowu Niemcy dogadają sie z Rosją bo tylko taki sojusz jest w stanie myśleć o przeciwstawieniu sie hegemonii USA. Zostają jeszcze oczywiście Chiny ale one raczej zagrają w euro-azjatyckiej drużynie.
  Merkel i Putin to wychowankowie tej samej szkoły (KGB Andropowa i Stasi Wolfa). Porozumiewają sie doskonale, nawet na poziomie językowym.
  I tak po prawdzie to obecnie najbardziej skuteczni politycy na świecie, wyprzedzający o całą długość Obamę, Hollanda czy Camerona.
  Jest się czego bać.

  Dlatego uważam, że zagrożenia ze strony Rosji nie wolno rozpatrywać w oderwaniu od Niemiec (a to podobno nasz NATOwski sojusznik...)

  Tak wiec Mind przedstawił jedynie awers medalu. A gdzie rewers?
  Oczywiście nim powodują inne motywy niż rzetelne przedstawienie problemu. Ale to już off topic.
 • @Mind Service 12:15:18
  No to niech Pan stoi... (sic!)


  ("...zamiast Kościoła Katolickiego i wartości chrześcijańskich.." - ależ to zachód rozwala nam katolicyzm od środka. Nie zauważył pan i tego?)
 • @Stara Baba 12:17:43
  Na szczęście Stara Babo z tej propagandy niewiele będzie. Polacy nie uwierzą i nie rzucą się w objęcia Putina. Pamięć rozbiorach, stłumionych powstaniach, o Katyniu, Katastrofie Smoleńskiej, napaści ZSRR 17-go września '39, gwałtach i rabunkach wyzwoleńczej Krasnoj Armii w 45-m, celowe zatrzymanie natarcia na Warszawę i skazanie jej na zagładę w 45-m, lata okupacji i wprowadzania komunizmu w Polsce nie pozwoli Polakom wyprać mózgów i wtłoczyć, że nagle Rosjanie pałają do nas wielką miłością.
 • @Mind Service 12:26:44
  Heeeee, ależ ja nigdy nie napisałem że chce iść pod ruski but! Gdzie pan to przeczytał? To Pan wciąż o tej Rosji jak katarynka. Już Panu to napisałem:
  "Dać du...y "zachodowi" lub rozłożyć się ruskim." to są Pana pojęcia na sprawę polską. Mówię wprost, Pan ze swoimi poglądami dla sprawy polskiej jest, delikatnie mówiąc, bezużyteczny.
 • @Mind Service
  "Polskę jako słabszego może uratować w razie ataku wyłącznie system rakiet i system najnowszych dronów i to wszystko powinno być rozlokowane w całym kraju"

  Tak, ale nieżydowskie tylko własne. Źydzi przehandlują Cię. Możesz być pewny i zostaniesz z niczym, nie wspominając, że przepłacisz 300:1. Stać Cię? Mnie nie.
  Nie rozbili chyba jeszcze całkowicie zespołu "gromu". Miał iść "Piorun".
  Dokończyć "pioruna" i podzielić zespół. Obserwować i wybrać z nich trzy zespoły. Ppanc piechotne, Plot średniego zasięgu (skoro będą już"pioruny") oraz zespół bezzałogowca bojowego.
  Na to wszystko musi przyjść osłona Wydziału II i to na wczoraj.
  Niezwłocznie potrzebne są dwie jednostki - zwalczania elektronicznego i obrony przed zwalczaniem elektronicznym, tyż na wczoraj, albo po nowemu asap.

  Nie żydowskie jest tu kluczowe...

  --------------------------------
  Żadne tam ruskie miasta. Abstrahujesz Wasze od punktu odniesienia. To po pierwsze. Po drugie, za wszelką cenę trzeba utrudnić Rosji uargumentowanie użycia broni A, nawet taktycznej.
  Bombardując ruski piździszew ułatwiasz im sprawę.

  -----------------------
  Trzeba skalkulować konieczność zniszczenia 300-500 celów pancernych i podobną ilość powietrznych, w pierwszej fazie. Wtedy Królewiec wróci do macierzy i więcej nie chciej. Aż do następnej wojny o pokój miedzy słowianami...
 • @Torin 12:38:17
  Sytuacja jest analogiczna do tej przed rozbiorami. Im gorzej tym lepiej. Ruski się nie ruszy, dopóki sami sobie po cichu zdychamy. Ruszy po tym jak się odbijemy od dna.
  W powyższym komentarzu nie wspomniałem o jednostkach nieformalnych i amatorskich, ale nie ma tego kręgosłupa zawodowego, to po co strzępić język, a pomocy znikąd i mam na myśli rodaków, nie jakiś wydumanych, nic nie wartych sojuszników zagranicznych.
 • @Torin 12:38:17
  //Tak, ale nieżydowskie tylko własne//

  - oczywiście. Mamy zdolnych naukowców i inżynierów. Wystarczy tylko reaktywować przemysł zbrojeniowy. Pytanie za sto punktów: kto lub co przeszkadza nam, Polakom w tym? Zdrajcy przy władzy? Czy coś jeszcze?
 • @Mind Service 12:47:51
  //nie jakiś wydumanych, nic nie wartych sojuszników zagranicznych//

  - Podzielam opinię. W razie czego będzie tak jak w '39-m. Nikt nie będzie chciał umierać za Gdańsk, a taki drugi Chamberlain wysiadając z samolotu obwieści: "przywożę światu pokój". Syria jest doskonałym sprawdzianem. Co tam, że zginęło już sto tysięcy ludzi, a miliony zostało wypędzonych z domów. To nie nasza wojna. Lepiej udawać, że się wierzy w ruską propagandę, że wszyscy Syryjczycy to terroryści...
 • @Mind Service 12:47:51
  Gdyby tylko chodziło o zagraniczne! Chodzi właśnie o Żydów. Pech polega na tym, że oni są w czubie i mają najlepsze drony obecnie, oraz rakietki (chyba, nie bawiłem się nimi moimi pancami), w każdym razie najenergiczniej inwestują.
  Problem polega na tym, że potem przehandlują do twojego npla kody do tego szajsu. Jak zrobili tą grzeczność Gruzinom. Peszek..

  "- oczywiście. Mamy zdolnych naukowców i inżynierów." - truizm
  "Wystarczy tylko reaktywować przemysł zbrojeniowy." - Ni cholery!! Oczyszczenie tej stajni augiasza zajmie dziesięciolecia. Nie mamy dziesięcioleć leżeć luzem. To trzeba zbudować obok. Tanio. Tzn obok, ale za płotem..pod napięciem.
  "Pytanie za sto punktów: kto lub co przeszkadza nam, Polakom w tym? Zdrajcy przy władzy? Czy coś jeszcze?"
  Zdrajcy, brak środków na przedsięwzięcia "niebudżetowe", tępota, zawiść, brak zrozumienia dla zagadnienia.. Zależy o kim mówimy i o jakim pionie.. filarze systemu, którego nie ma.
 • @Torin 13:00:36
  Z tymi zdrajcami..
  Oni są wszędzie. Zapewniam Cię. To nie jest tak, że akurat Polacy są tacy niewierni. Chodzi o to, że gdzie indziej jest kontrwywiad, w Polsce.. peszek.
  To się tałatajstwo mnoży, a konkurencja taka, że polakszpion to chyba jest najtańszym pracownikiem tego typu na świecie..
 • @Torin 13:00:36
  //Pech polega na tym, że oni są w czubie i mają najlepsze drony obecnie, oraz rakietki //

  - A kto nam każe kupować technologie od Żydów i jeszcze zakodowane, jak piszesz. Drony produkują i firmy zachodnie. Czytałem niedawno o brytyjskich dronach, a to podobno nasi sojusznicy w NATO i UE...
 • @Torin 13:06:53
  //gdzie indziej jest kontrwywiad, w Polsce.. peszek.//

  To trochę nielogiczne: skoro oni już po cichu budują tą swoją Judeopolonię to dlaczego rozwalają jednocześnie to swoje dzieło - nie uważasz?
 • @Mind Service 13:07:51
  My produkujemy najlepsze, ale o tym nigdzie nie przeczytasz.
  Uwierzysz, że za 10k pln da radę wybudować pełnowartościową maszynę bojową? Dobra - za 50k założę się z Tobą o rękę. Mam tylko dwie, więc sporo stawiam;)
  Da radę wygrać z goliatem??? Da..

  "- A kto nam każe kupować technologie od Żydów i jeszcze zakodowane, jak piszesz."
  Ci co wodzą Donkiem i Comon ruskim. Mają dwa do wyboru amerykańskie przechodzone, albo żydowskie. Opcja trzecia nie wchodzi w grę, bo w niej jajka Donka suszą się na słońcu w mroźnym powietrzu..

  "Kody" to pojęcie skrótowe, obszerne. Każde z tych urządzeń ma takie coś i jeśli to coś trafi w ręce przeciwnika, on ma twoje maszyny, nie Ty. W najlepszym razie można je uznać poprostu za stracone. Gdy się to wyda, nie ma sensu startować następnych, chyba, że na zatracenie.


  "//gdzie indziej jest kontrwywiad, w Polsce.. peszek.//

  To trochę nielogiczne: skoro oni już po cichu budują tą swoją Judeopolonię to dlaczego rozwalają jednocześnie to swoje dzieło - nie uważasz?"

  Ależ logiczne, to strefa niczyja. Każdy sobie wypracowuje przewagę i buduje co chce, ale musi stosować się do zasad i patronatów.
 • @Torin 13:25:32
  //Ależ logiczne, to strefa niczyja//

  - To dziwne, że Polacy nie potrafią zadbać o własne interesy. To chyba te cechy narodowe są za to odpowiedzialne: wiara w cuda, w wybawcę na białym koniu, słomiany zapał i brak konsekwencji w działaniu, zamiast sprawdzonych wartości i pewnych metod jakieś propozycje trzeciej drogi, na skróty... Wytłumaczyć to można chyba tylko podatnością na propagandę wroga i niechęcią do używania własnego mózgu...
 • @Stara Baba 11:20:40
  Tak to niestety jest...
 • @Maciej Piotr Synak 15:21:09
  - tylko - jak to mówią - co ma piernik do wiatraka?
 • @autor
  Moim zdaniem nie jesteśmy w stanie postawić się Rosji.

  Z samą Białorusią byłby problem, a co dopiero mocarstwo atomowe, gdzie żołnierzy jak mrówek?
  Raczej:

  - po paru bombkach i ucieczce zdrajców przez Zgorzelec nastąpi kapitulacja wojsk i chęć dogadania się

  - Łukaszenko weźmie odwet za agenturę, która miesza mu na jego terenie

  - ruscy bardzo pilnują prawa międzynarodowego, przynajmniej medialnie, więc nie powinni nas niszczyć

  nie patrzmy na Gruzję, bo tam ustalenia są płynne, nas oficjalnie będą ratować przed rządami anglosasów, co łatwo udowodnić - wystarczy poczytać NE, albo Werwolfa...

  I tak to wytłumaczą ludziom w Polsce, póki nie będą nas zabijać gwałcić i niszczyć - mamy szansę wyjść z tego cało.


  - wymiana elit na normalnych Polaków  Czyż to nie jest zgodne z 4 etapami podboju państwa wg. Biezmienowa?


  Żaden atom nie spadnie na Polskę, bo jesteśmy zbyt cennym krajem, żeby go niszczyć, anglosascy złodzieje już przebierają nogami, żeby dostać się do naszej ziemi...

  http://werwolfcompl.blogspot.com/p/xi.html
 • @Maciej Piotr Synak 15:33:39
  //ruscy bardzo pilnują prawa międzynarodowego, przynajmniej medialnie//

  - zwłaszcza wtedy gdy jest im to wygodne. Wykorzystują aktywnie ONZ w swej imperialnej polityce w Syrii, ale jakoś prawo międzynarodowe nie przeszkadzało im w napaści na Gruzję czy Afganistan.

  //nie patrzmy na Gruzję, bo tam ustalenia są płynne//

  - he he, zgrabne tłumaczenie agresora...

  //cytat z Jurija Bezmienowa:
  „W dzisiejszym świecie, jeśli jesteś neutralny, już jesteś wrogiem swojego kraju. Musisz aktywnie stanąć po stronie swojego kraju, czyli po właściwej stronie.”//

  - to samo twierdzę, ale w Polsce jest bardziej popularna opcja "trzeciej drogi". Czy Polacy to naród naiwnych ignorantów? A może raczej w większości kolaborantów, gotowych sprzedać nawet własną matkę?
 • @Mind Service 15:46:17
  no właśnie o tym mówię...

  co do "trzeciej drogi"...

  polecam lekturę Werwolf-u, tam jest wszystko wyjaśnione
 • @
  Wszystkim próbującym wciskać kit, że to nie Rosja jest w stosunku do Polski największym zagrożeniem a jacyś Niemcy czy Żydzi dedykuję dzisiejszy artykuł GPC, który podaje, że to sam Donald Tusk wydał zgodę na współpracę SKW z rosyjską FSB! Gen. Janusz Nosek ujawnił, że na przełomie 2011 i 2012 r. otrzymał od premiera Donalda Tuska zgodę na podjęcie przez SKW współpracy z FSB – ustaliła „Codzienna”. To może tłumaczyć, dlaczego Platforma godzi się na to, by gen. Nosek nie był przesłuchiwany przez członków sejmowej komisji ds. Służb.
  Kulisy dymisji szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego gen. Janusza Noska są wciąż tajne. Wśród spekulacji dotyczących przyczyny dymisji kolejnego już w ostatnich miesiącach szefa specsłużb pojawia się wątek opisywany wcześniej przez „Codzienną”, a wczoraj podgrzany publikacją „Rzeczpospolitej”. Dotyczy on umowy, którą Nosek miał podpisać z Federalną Służbą Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Generał miał nie poinformować o tym ministrów obrony narodowej i spraw wewnętrznych, tymczasem dzięki tej współpracy FSB mogła prowadzić szerokie i nie do końca kontrolowane działania w Polsce.

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/63908-tusk-wydal-zgode-na-wspolprace-polskiego-kontrwywiadu-z-rosyjska-fsb-ciekawe-jakie-jeszcze-tajemnice-kryja-sie-za-dymisja-gen-noska
 • Pisanie o kimkolwiek "nasi sojusznicy" to pierdy.
  Co więcej , są to pierdy wyjątkowo trujące.

  Polska nie ma żadnych sojuszników.
  Jedynie powszechne przeszkolenie i powszechne uzbrojenie Polaków, w tym masowo w przenośne środki ppanc i plot są gwarancją niepodległości.

  A naszym "sojusznikom" za ich wszystkie zdrady i ogólnie za ich skurwysyństwo życzę żeby już niedługo musieli wpierniczać postny ryż pałeczkami.
  Każdemu po miseczce (nie za dużej).
 • Tradycyjnie stek bzdur...
  Brednie, bzdury, źródła w postaci "for internetowych" (zapewne takich na których spotyka się sekta od gazetki żartobliwie zwanej "polską" i dział elektromagnetycznych tudzież mgły helowej nad Smoleńskiem), w zasadzie trudno z tym dyskutować bo tu każde zdanie jest fałszywe poza jednym:
  "no bo dziś wroga mamy wewnętrznego – “polskiego” żyda"

  To akurat jest prawda:)
 • Źródło tych rewelacji
  ..to BIEŁSAT, ta syjonistyczna tuba ?
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bie%C5%82sat_TV

  tak na marginesie ..jesteś stypendystą wymiany polsko-izraelskiej prowadzonej przez "Katolicki" Uniwersytet Lubelski ? http://www.kul.pl/art_29034.html lub podobnego programu
  Twoje pisarstwo dobrze integruje wątki syjonistyczne i katolickie ..stąd pytanie.
 • @Warlord 21:04:55
  Towarzyszu, bardziej się postaraj z tą propagandą. Wątpię, czy złamanego rubla za to ci zapłacą :)
 • @ekoludek 21:18:00
  //tak na marginesie ..jesteś stypendystą wymiany polsko-izraelskiej prowadzonej przez "Katolicki" Uniwersytet Lubelski ? http://www.kul.pl/art_29034.html lub podobnego programu
  Twoje pisarstwo dobrze integruje wątki syjonistyczne i katolickie ..stąd pytanie.//

  - Dobre. Przyznaję, się: jestem stypendystą wymiany polsko-izraelskiej prowadzonej przez "Katolicki" Uniwersytet Lubelski. Jak mnie rozgryźliście tawariszczu?

  //..to BIEŁSAT, ta syjonistyczna tuba ?
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bie%C5%82sat_TV//

  - To już było niepotrzebne. Przez to się zdemaskowałeś...
 • @Mind Service 21:20:03
  A wy patryidioci tylko o jednym, jak ktoś prawdę powie to zaraz "agent", syndrom Maciory czy co??

  Swoją drogą przed tymi manewrami to już parę miesięcy wcześniej pewien oszołom ze znanym nazwiskiem mówił że teraz to już na pewno "Ruscy" wejdą i podbiją "Umęczoną Ojczyznę Poległych Bohaterów Smoleńskich"... No cóż... nie weszli i nie podbili. Oczywiście oszołom ze znanym nazwiskiem nie odszczekał, i jak widać ośrodek Telavivsko-Waszyngtoński idzie w podobna narrację dalej. Naprawdę nie widzicie że na coś takiego mogą się nabrać tylko wyjątkowego kalibru idioci? Tak, wiem, "niezależną" (chyba od rozumu) gazetę "polską" (taką polską jak Sakiewicz czy Wildstein) czytają wyłącznie ludzie wolni od procesów myślowych (taki drugi biegun "wybiórczej", ale poziom czytelników ten sam), tyle że im nie musicie już tłuc do łbów jaka to Rosja jest "zła", oni nienawiść do Rosji maja w genach.
  Krótkie pytanie: do kogo te teksty? Macie tam w telavivie Polaków aż za takich debili ?
 • @Ptasznik z Trotylu 19:27:07
  "Jedynie powszechne przeszkolenie i powszechne uzbrojenie Polaków, w tym masowo w przenośne środki ppanc i plot są gwarancją niepodległości."

  Często się nie zgadzamy ale to akurat co napisałeś jest pierwszym i najważniejszym warunkiem odzyskiwania niezależności i pomyślności Polski.
  Pisałem wielokrotnie, że zniesienie obowiązkowego poboru to była zbrodnia stanu ale zaśmiewali się ze mnie.
  Nawet takie militarne jełopy jak żydzi potrafili zbudować potęgę wojskową.
  My mamy to w genach. Trzeba tylko Woli.

  Sojusznikiem dla Polski mogą być tylko Polacy.

  Pozdrawiam.
 • @Warlord 21:59:01
  // oni nienawiść do Rosji maja w genach.//

  - No widzisz, i w tym jest nadzieja, więc wasze starania są daremne he he.

  //Krótkie pytanie: do kogo te teksty? Macie tam w telavivie Polaków aż za takich debili ?//

  - Odpowiem za tych z Tel Aviv: Polaków nie mamy za debili, ale ruską agenturę tak :)
 • @SpiritoLibero 22:09:04
  //My mamy to w genach//

  - Co niby mamy w genach? Rozejrzyj się wokoło to zobaczysz lemingów, kolaborantów, jełopów i egoistów. Tusko-banda sama się wybrała?
 • @Mind Service 22:20:26
  Mind, ja tam nie wiem co ty masz w genach czy majtkach i nie interesuje mnie to.
  Mój dziadek był Powstańcem Wielkopolskim. Jego ojciec walczył w Styczniowym.
  Mamy w genach.
  Tylko trzeba odsiać lemingów, jełopów i mośków.

  PS. Nie nadużywaj mojej cierpliwości z tą tępą propagandą.
  Ja wiem kogo mam się bać.

  Pozdro
 • @SpiritoLibero 00:24:19
  //Mój dziadek był Powstańcem Wielkopolskim. Jego ojciec walczył w Styczniowym.//

  - nie będę się z Tobą licytował kto ma bardziej patriotyczne korzenie.

  //Tylko trzeba odsiać lemingów, jełopów i mośków//

  - nie da się. Jest ich zdecydowanie więcej...

  //Nie nadużywaj mojej cierpliwości z tą tępą propagandą. Ja wiem kogo mam się bać.//

  - chciałbym Ci wierzyć, tylko jak wytłumaczyć zatracanie czasami przez Ciebie instynktu samozachowawczego i wspieranie jakichś Cywilizacji Polskich, działań anty-katolickich, itp. ?
 • @SpiritoLibero 00:24:19
  Poza tym proponowałem Ci rozejrzeć się wokół; nie było moim zamiarem kwestionowanie Twoich patriotycznych poglądów i korzeni...
 • @Mind Service 01:03:12
  może skomentujesz zachowanie pierwszego katolika w Polsce, wielebnego prymasa, który wystąpił przeciwko referendum w Warszawie mającego odwołać żydówkę rządzącą tym miastem.
 • @zadziwiony 07:42:43
  Wielebny prymas być może również ma narodowość lichwiarską i ponad dobro Polski przedkłada solidarność plemienną.
 • @Mind Service 01:05:04
  Koledzy wyżej już trochę odpowiedzieli dlaczego wolę Wojtasa od prymasa.
 • @Warlord 21:59:01
  Link, gamoniu, do tych wyssanych z panca pierdół?  --------------------------------------
  "Żaden atom nie spadnie na Polskę, bo jesteśmy zbyt cennym krajem, żeby go niszczyć, anglosascy złodzieje już przebierają nogami, żeby dostać się do naszej ziemi..."

  Maciej Piotr Synak

  Ta, no nie spadnie jeśli będą wygrywać. Jeśli będą przegrywać palec ich zaswędzi, przynajmniej do taktycznych. Wy znowu chcecie przegrać bohatersko? Sram, płacić taką fakturę i gutek mieć z tego.
 • @Torin 09:44:56
  Gamonia szukaj w rodzinie, a linku poszukaj na sobie sam. Na tak "grzeczne zaproszenie " pislamisty nie odpowiadam. Artykuł widziałem w którymś z papierowych wydań jakiegoś tzw "niepoprawnego" szmatławca, nie pamiętam już tytułu bo ostatnio naprodukowaliście tego łajna. Macie tam w KC PiS sporo laptopów, pendrive jakiś się znajdzie, a nawet możesz sobie zabrać tableta prezesowi i poszukać.
 • @Warlord 09:58:47
  To po co gamoniu szczekasz, że "oszołom ze znanym nazwiskiem mówił że teraz to już na pewno "Ruscy" wejdą i podbiją "Umęczoną Ojczyznę Poległych Bohaterów Smoleńskich"". Może to nazwisko podasz chociaż, żeby można było Cię pozwać bez dalszego mataczenia z twojej strony?
  Leminży synu pały kota. Łajno to masz we łbie i twoja stara też, a od mojej rodziny się odtenteguj.
 • @Mind Service 11:28:02
  Dobry antyrosyjski tekst.
  Proszę napisz o agenturze mossadowskiej w Polsce oraz o agenturze amerykańskiej w Polsce, Niemieckiej, Brytyjskiej itd.
  W co ty chłopie wierzysz w obronę Polski i Polaków przez tzw. Zachód w tym usrael????? Co za naiwność, tępota z ciebie wyłazi.
  Pytam cię, czy Rosja ma wojskowe eksterytoria w Polsce o wielkości 3.000 tys. h, plus największą pod bartoszycami posłuchownie z wyłączeniem eksterytoialną???? To Rosja - Polskę okupuję czy może ktoś inny. CHŁOPIE, ODWRACASZ UWAGĘ OD PRAWDZIWYCH ZAGROŻEŃ DLA POLSKI!!!! Czy właściciielami w Polsce banków, instytucji finansowych, telekomunikacji, handlu, gazet, części mediów, radia, przemysłu, myśli technicznej, przepływu energii, elektrociepłowni, cementowni itd. są Rosjanie czy może ktoś inny????????? Czy Polską ziemię wykupują Rosjanie czy może ktoś inny?????? Czy wszelkiej maści zboczenia seksualne, sekty, masoneria, zabijanie dzieci nienarodzonych to ta propaganda płynie z Rosji czy od kogoś innego???????? Itd.
  Chłopie przez takich właśnie propagandzistów wytrenowanych przez wrogów Polski, Polska ginie.
  Usraelowi, Niemcom My, POLACY JESTEŚMY POTRZENI TYLKO DO TEGO ABY BYĆ TARCZĄ, TAKIMI PIESKAMI ŁAŃCUCHOWYMI DO SZCZUCIA NA ROSJĘ, ONI ZAWSZE Z ROSJANAMI SIĘ DOGADAJĄ, KOSZTEM POLSKI.
  Usraelowi chodzi o to aby mieć w Rosji przy władzy takich Chodorkowskich, agentów Gorbaczow, czy zaiszczaniec, pijaczyna Jelcyn, wtedy oni - USRAEL DORWIE SIE DO KONFITUR ROSYJSKICH.
  tO ROSJA MA PRZYSZŁOŚĆ A NIE usrael i o to toczy się ten bój między tzw. Zachodem a Wschodem.
  DLATEGO TWOJE ROZUMOWANIE JEST IDENTYCZNE JAK KWASA, TUSKA, KOMOROWSKIEGO OCZYWIŚCIE KACZYŃSKIEGO, MILLERA W SPRAWIE PRZYSZŁOŚCI POLSKI, PONIEWAŻ ONI UWAŻAJĄ, ŻE JAK NIE BĘDZIEMY Z ZACHODEM TO WPADNIEMY W OBJĘCIA ROSJI, A CI DRUDZY MÓWIĄ TRZEBA BYĆ Z ROSJĄ BO WPADNIEMY W OBJĘCIA ŻYDO - NIEMCÓW.
  A JA PYTAM WAS A GDZIE POLSKA NIEPODLEGŁA Z SUWERENNYM NARODEM POLSKIM. PYTAM, GDZIE NASZA WŁASNA POLITYKA OBRONNA, FINANSOWA, GDZIE NASZA POLITYKA ZAGRANICZNA, GDZIE ,,NASZE" SŁUŻBY SPECJALNE, GDZIE POLSKA MYŚL TECHNICZNA itd.
  Polski jako takiej nie ma, jest tylko atrapa naszego kraju, prowizorka, to wszystko jest w obcych globalistycznych parchatych łapach, o wszystkim co w dzieje się w Polsce decydują od wojny agenci obcych wywiadów, za pomocą czerwonego i różowego tej samej krwi. Czego ewidentnym przykładem jest tu Sikorski wykreowany przez PiS, noszony na rękach PO, on będzie jeszcze prezydentem Polski. Zobaczycie, ponieważ jest taka zerowa świadomość narodowa.
  W POLSCE DOKONAŁY SIĘ ROZBIORY, BEZ JEDNEGO WYSTRZAŁU, ZA POMOCĄ AGENTURY CZERWONEJ I RÓŻOWEJ, WSZYSTKIE OBECNE PARTIE W SEJMIE TO OBCA AGENTURA, JEDNI SĄ ZA BERLINEM, WASZYNGTONEM, TELAVIVEM A DRUDZY SĄ ZA WASZYNGTONEM I TEL AVIVEM, WSZYSCY MAJĄ JEDNEGO PANA, CZY BYŁ TO KOMUCH CZY JEST TO SOLIDARUCH.
  Zastraszanie Polaków jednym mocarstwem ( i słusznie) nie zwracają uwagi na prawdziwych OKUPANTÓW POLSKI jest czysty zabiegiem socjotechnicznym, polegającym na odwracaniu uwagi Polaków od rzeczywistych zagrożeń.
 • @Wrzodak Z. 10:13:44
  Tak jest.. wszystko się zgadza..
 • @Mind Service 18:34:22
  Kupa śmiechu....niemiecki premier zleca niemieckiemu nadzorcy służb konszachty z ruskimi, a wszystko to publikuje organ stronnictwa amerykańskiego w Polsce - "Rosjanie to samo złooooooo!!!" ....
 • @Torin 10:11:30
  Oto wypowiedź kultury PiSowskiej, zachodniej i chrześcijańskiej miłosiernie:))
 • @Warlord 11:15:24
  Nie wypowiedź, tylko odpowiedź na kłamstwo i chamstwo leminga.

  W: kłamstwo, "oszołom", "Umęczoną Ojczyznę Poległych Bohaterów Smoleńskich"
  T: "Gamoń"
  W: "Gamoń", "pislamista", "szmatławiec", "łajno", "KC Pis", tykanie rodziny
  T: "Gamoń", "szczekasz", "Leminży syn pały kota", "łajno", twoja stara też

  I ten wypier coś o kulturze ma do powiedzenia i to nie własnej, a mojej, którą jeszcze podrównuje do pisowskiej, zachodniej i chrześcijańskiej. No graty.

  CKD
 • @Wrzodak Z. 10:13:44
  //Dobry antyrosyjski tekst.
  Proszę napisz o agenturze mossadowskiej w Polsce oraz o agenturze amerykańskiej w Polsce, Niemieckiej, Brytyjskiej itd.
  W co ty chłopie wierzysz w obronę Polski i Polaków przez tzw. Zachód w tym usrael????? Co za naiwność, tępota z ciebie wychodzi//

  - Problemem Polski nie jest agentura usraelska - jak piszesz, ani też niemiecka, ale ruska, bo to ruscy mają Polskę we władaniu od czasów 2 WS. To oni matacza ws katastrofy smolenskiej i najprawdopodobniej sa jej bezpośrednimi sprawcami. To Rosjanie na mocy tajnej umowy otrzymali pozwolenie do działań wywiadowczych na terenie Polski. Mozna wymieniać długo. Rosjanie lubią też od czasu do czasu napadac na inne państwa, zwłaszcza sąsiedzkie. Czeczenia i Afganistan mowia same za siebie. W Czeczeni Rosjanie wymordowali ok. 200 000 ludzi. W mordowaniu Polaków mają wielowiekowa tradycje. Wiec nie piernicz ze to Izrael z Usa jest wrogiem Polski. Jakoś nie słychać zeby nas chcieli najechac. Za to Ruscy aż przebierają nozkami. Ich ostatnie ćwiczenia inwazji na Polskę są bardzo wymowne i jednoznaczne.
 • @Mind Service 13:25:22
  "bo to ruscy mają Polskę we władaniu od czasów 2 WS."

  Dowody. Konkrety. Ile firm polskich wykupili "ruscy"? Ile polskich przedsiębiorstw jest ich własnością, jakie dobra Polski są w ich rękach? Konkrety. Liczby. Coś czego ośrodek pisoamerykański zawsze się domagał.

  "to oni matacza ws katastrofy smolenskiej i najprawdopodobniej sa jej bezpośrednimi sprawcami"

  Dowody. Tylko konkretne, nie przedstawiane przez modelarzy i ekspertów od struktury betonu. Konkrety czarno na białym że za katastrofa pod Smoleńskiem stoją Rosjanie. Lubicie straszyć pozwami sądowymi, a może czas najwyższy by to wam wytaczać takie pozwy, za opowiadanie bredni.

  "To Rosjanie na mocy tajnej umowy otrzymali pozwolenie do działań wywiadowczych na terenie Polski"

  Konkrety. Kto zawarł tą umowę. Dowody na jej istnienie. Skąd wiesz o tym skoro jak sam piszesz jest to umowa "tajna"?

  "Rosjanie lubią też od czasu do czasu napadac na inne państwa"

  Porównanie z ostatnich 100 lat powiedzmy. Na ile państw "napadła" Rosja a na ile USA? Dokładnie i z podaniem dat. Nie liczymy wojen obronnych, liczymy także prowokacje prowadzące do konfliktów zbrojnych.

  "W Czeczeni Rosjanie wymordowali ok. 200 000 ludzi"

  Źródło o charakterze poważnym i naukowym proszę podać. Dla ułatwienia: publikacje "niezależnej" gazety "polskiej" takimi nie są.

  "Za to Ruscy aż przebierają nozkami. Ich ostatnie ćwiczenia inwazji na Polskę są bardzo wymowne i jednoznaczne."

  Konkretne dowody na to że Rosja chce najechać Polskę? Czy wiesz co zakładał scenariusz ostatnich ćwiczeń? Ja wiem.... Wskaż ogółowi choć jedną założoną grę taktyczną mającą symulować najazd na Polskę. Dokładnie, kiedy się odbyła, kto planował, przebieg, jednostki symulujące taki najazd.
 • @Mind Service 13:25:22
  Mam jeszcze małe pytanie: wygrywacie jako PiS wybory. to raczej nastąpi, Thusk dotrzymuje umów i robi wszystko by magdalenkowe koło toczyło się dalej. Po wyborach na podstawie "prawd objawionych komisji" składającej się z modelarzy i speców od betonu uznajecie że to Rosjanie "zamordowali Wielkiego Prezydęęęęta". Teraz moje pytanie: co później? Zrywacie stosunki z Rosją? Atak zbrojny? Wojna?, czy tylko zawieszenie kontaktów gospodarczych? Już za poparcie pomarańczowych banderowców na Ukrainie te kontakty znalazły się na bardzo złym poziomie. Gdyby nie Minister Lepper handlu z Rosją nie byłoby do dziś a setki polskich firm upadły. Chcecie powtórki z rozrywki?

  Krótko mówiąc co się stanie jak wreszcie będziecie mogli dokopać tej znienawidzonej Rosji?
 • @Warlord 14:16:42
  No, widzę towarzyszu, że macie bardziej dokładne dane na temat wszystkich ruskich rozbojów i zbrodni niż Google. To co na poszczególne wasze punkty mówią archiwa FSB ?

  Szczególnie mnie interesują informacje nt. Katastrofy Smolenskiej, zwłaszcza kiedy oddacie wrak tupolewa, który sobie przywlaszczyliscie.
 • @Mind Service 14:35:14
  A co mnie obchodzi wrak trupolewa smoleńskiego i to kiedy oddadzą go Rosjanie? Zapewne wtedy jak skończą śledztwo, a to po "rewelacjach" komisji KC PiS musi być wnikliwe, by kiedyś "nowy patyidiotyczny rząd" RP czymś im nie zechciał przywalić.
  Mnie interesuje czy konkretnie odpowiesz na którekolwiek z moich pytań? Konkretnie i z podaniem dokładnych danych.
 • @Warlord 14:39:27
  Nie odwracaj kota ogonem i odpowiedz napytania, ktote zadałem. Po drugie muszę cię ostrzec, że dalsze twoje manipulacje, propaganda i obrażanie nas Polaków skończy się dla ciebie zablokowaniem oraz usunięciem tych chamskich wpisów. Panjał?
 • @Mind Service 14:50:59
  Chyba ktoś inny odwraca tu kota ogonem. Pytania pierwszy zadałem ja, poważne a nie brednie o jakiejś kupie złomu. Co do "blokowania" czyli typowego dla KC PiS i sekty okołosmoleńskiej rozwiązywania problemów to oszczędź sobie, nie zamierzam tu się udzielać bo odpowiedzi na swoje pytania nie dostanę jak widzę. Odpowiedzi na ostatnie udzieli mi czarna rzeczywistość po wygranych przez PiS wyborach. Nie widzę bym gdzieś obrażał Polaków, za to wolaków i owszem, przyznaję się bez bicia:)) Ale wy po prostu na nic więcej nie zasługujecie.

  PiS z tobą.
 • @Warlord 15:12:14
  Nie chcę cię tu więcej widzieć.
 • @Warlord 14:23:32
  O, widzę moje pytanie, tylko ja do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi...
 • @Warlord & Maciej Piotr Synak 14:16:42
  http://adnovum.neon24.pl/post/99906,gazpromu-praktyki-monopolistyczne

  Konkretów jest pełno, ale nie dziwię się, że nikomu nie chce się elaboratów dla Panów pisać. Które i tak podważycie, argumentem "bo nie i hu..!"

  Tak o to mamy klasyczny przykład starcie stronnictwa pruskiego z ruskim i amerosyjonistycznym.

  Pisałem o tym już dawno. Zrozumcie ludzie nikt z nich to nie jest wasza rodzina, ani nawet przyjaciele. Nawet jeśli założę, że wy to robicie w dobrej wierze, to wasze działania szkodzą rodakom i RP. To jest naiwnie głupie.
 • @Warlord 15:12:14
  Ja często pytałem:
  Jaką walutę obiecaliśmy przyjąć - rubla czy euro?
  Z kim mamy unię celną - z ruskimi, czy z gebelsami?
  Gdzie w/g TL będzie nasz bank centralny - W Moskwie, czy Frankfurcie?
  Komu płacimy haracz (składkę na UE) - gebelsom, czy ruskim?

  Ciężkie to pytania...
  pozdrawiam
 • @Mind Service 15:42:43
  Co to za pierdoły są z tą umową SKW z FSB? Od kiedy to służby podpisują ze sobą umowy? Od tego są szefowie dyplomacji, potem wyznaczani są koordynatorzy i tworzone grupy robocze.
  A poza tym od kiedy wojskowi współpracują z cywilami?
  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY