Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
212 postów 2679 komentarzy

Zwiastun Świtu

Mind Service - Poszukuję, badam, odkrywam, uświadamiam, prowokuję.

Akcja "Strefa wolna od LGBT"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proponuję zainicjować kampanię obywatelską pt. "Stop cenzurze - promuj Strefę wolną od LGBT"

Sąd Okręgowy w Warszawie wydał postanowienie nakazujące wydawcy "Gazety Polskiej" wycofanie z dystrybucji dodanych do tygodnika naklejek z hasłem: "Strefa wolna od LGBT". Ma on tydzień na wykonanie postanowienia sądu, a więc do czasu ukazania się następnego numeru "Gazety Polskiej".

 

Ta sędzia w trybie pilnym zakazała dystrybucji nalepek GP "Strefa wolna od LGBT". Nominowana była przez Bronisława Komorowskiego:

 

W wydanym postanowieniu sędzia Agnieszka Derejczyk zdecydowała o udzieleniu zabezpieczenia poprzez nakazanie wydawcy "Gazety Polskiej" wycofania z dystrybucji "dodatku do nr 30 tygodnika Gazeta Polska z 24 lipca br. w postaci naklejki, na której wydrukowane zostało hasło: Strefa wolna od LGBT". Ponadto sąd wyznaczył pełnomocnikom Staszewskiego dwutygodniowy termin do wniesienia pozwu przeciwko wydawcy "GP" o naruszenie dóbr osobistych - pod rygorem upadku tego zabezpieczenia.

 


Zdaniem sędzi zakaz dystrybucji naklejki ma zapobiec „faktycznemu rozprzestrzenianiu treści nawołujących do segregacji społeczeństwa oraz promujących nienawiść wobec ściśle wskazanych grup społecznych zidentyfikowanych jako LGBT”.

 
Źródło: doniesienia agencyjne, Onet, WP, GW, TVN24.

 
A tu taki "kwiatek" związany z panią sędzią Agnieszką Derejczyk:

 

http://przebierancywsadach.blogspot.com/2014/07/podrobione-postanowienie-iv-c-158010-z.html

Żeby się nie rozwodzić nad pseudo- wyrokiem sędzi Agnieszki Derejczyk proponuję zainicjować kampanię obywatelską pt. "Stop cenzurze - promuj Strefę wolną od LGBT".

Na bezczelną lewacką cenzurę jest prosty sposób: niech każdy sobie sam wydrukuje nalepkę z treścią "Strefa wolna od LGBT" i powiesi tam gdzie chce:

https://link.do/X36pY

A najlepiej wydrukować takie nalepki/vlepki w większej ilości i przyklejać je wszędzie gdzie się da: w tramwajach, w restauracjach, urzędach, na przystankach, dworcach, słupach, w pracy, w kiblu, na plaży, itd.
Pokażmy, że lewacka cenzura nie pozbawi nas prawa do wolności słowa i nieskrępowanego wyrażania poglądów. Dajmy wyraz temu, że nie zgadzamy się na dyktat ideologii Gender i specjalne prawa dla osób LGBT. Szczególnie jesteśmy przeciwni małżeństwom jednopłciowym i przyznaniem prawa adopcji dzieci przez pedofilów. Pokażmy, że jesteśmy dumnym, wolnym Narodem, a wolność słowa jest dla nas wartością najwyższą.

Przygotowałem naprędce gotowca do samodzielnego wydruku:

https://link.do/EE0zy

- Więc - do dzieła Rodacy!

KOMENTARZE

 • sądy i prokuratury w Polsce to zbrojne ramię żydowskiej okupacji Polski
  żydowskie sady mają ochronę w żydowskiej Uni Europejskiej ! i widać i czuć że tracą instynkt samozachowawczy , praktycznie nie liczą się już z opinią publiczna obywateli !!! są juz całkowicie podporządkowane mafii żydowskiej UNI EUROPEJSKIEJ !

  Słowianie ! żydowskie sądy kastowe mają za zadanie ochraniać diasporę żydowską w Polsce i ochraniać swoja żydo-sądową kastę i nie dopuścić w legalny sposób dojścia Słowian do władzy to jest ich priorytet !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Pożegnanie
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  jak napisałem w uwadze
  //spiritolibero.neon24.pl/post/149900,jarek-ruszkiewicz-przypomina-adminowi-adevo#comment_1568421

  A tu wpisuję się tylko dlatego, że niemalże Ci się udało, zaproponować przejawy buntu, akcja mogłaby być swietna, ale

  niemalże, bo gdybyś np. na plakietce napisał

  "Strefa wolna od promocji LGBT",

  to by było w miarę w porządku,

  to, co zaproponowałeś, to ogłoszenie dyskryminacyjne, zupełnie takie samo, jak

  Nur für Deutsche

  hańba
 • @interesariusz z PL 11:19:03
  Jak jeszcze nie zauważyłeś to jest ta sama plakietka, jaka miała być dodana do "Gazety Polskiej" i którą sąd ocenzurował.
  Nie ja ją wymyśliłem.
  Ale masz rację - hańba, że tak wielu tutaj popiera pedałów i homosiów oraz ich ideologię Gender.
 • @Mind Service 16:59:47
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Dodaj sobie trochę "mind´u", bo Ci najwyraźniej brakuje, aby czytać ze zrozumieniem.
 • @interesariusz z PL 19:03:20
  Poniekąd rozumiem skąd niechęć w tutejszym środowisku do akcji przeciwstawiającej się ideologii Gender. Dlaczego tak wielu tutejszych blogerów i komentatorów popiera zboczeńców i pedofilów. Dlaczego aż tylu domaga się specjalnych praw dla homoseksualistów, w tym adopcji dzieci przez pary pederastów. Warto napisać o marksistowskiej genezie takich ruchów jak LGBT czy gender. To część diabolicznego planu mającego na celu zniszczenie tradycyjnej rodziny, która jest największą przeszkodą we wprowadzaniu totalitarnego systemu komunistycznego, w którym ludzie będą niezdolni do stawiania jakiegokolwiek oporu komunistycznej, czy sovieckiej władzy. Te wszystkie hasła o równości to bajki dla naiwnych. Miłośnicy Putlera to przede wszystkim homo sovieticus. Ruski troll może mieć tylko bolszewicką mentalność. Na tradycyjne, chrześcijańskie wartości i konserwatywne, prawicowe poglądy tam nie ma już miejsca.
 • @Mind Service 19:27:24
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Więcej mindu !!!!!!!

  Nikt, a zwłaszcza ja, nie popieram zboczeńców, pedałów i lesb. Zwłaszcza te ostatnie mnie wkurzają. Ale też nie popieram rasizmu (mimo zrozumienia dla powodów jego powstania), ani dyskryminacji.

  A ta plakietka jest niedozwoloną dyskryminacją.

  Trzeba było przeczytać pierwszą uwagę ze zrozumieniem.

  Jakbyś przerobił oryginalny tekst na poprawny, to bym akcję pochwalił, a tak, wtopa, drogi rozumku.

  I jak napisałem, żegnam, jest to ostatnia dyskusja, jaką z Tobą prowadzę.
 • @interesariusz z PL 20:09:44
  Bye. Płakał nie będę. Pogadaj z kimś na swoim poziomie - najlepiej w onucowni Ruszkiewicza. Tam na pewno znajdziesz zrozumienie po sovieckiej linii.
  Właśnie Rękas tutaj zaczął zaklinać rzeczywistość i próbuje wmówić głupszym od siebie, że geje i pedofile chcący praw adopcji dzieci to nie lewacy o komunistycznej duszy, ale liberałowie, nowocześni i postępowi. Jeżeli w wytycznych z Olgino dają im takie "kocopoły" to mujbosze - zrobię sobie drinka i poczytam zboczonych trolli jak bronią komuchów. No, chyba że żaden z nich się nie ujawni z tej swojej niemocy?
 • @Mind Service 21:21:13
  Powiem tak.
  W dobie rozszalałego lewackiego pedalstwa księża wzmacniają wiarę i motywują do działania, biskupi niekoniecznie.
  Dzień w dzień zboczeńcy nas obrażają, profanują świętości, a purpuraci siedzą schowani jak myszy pod miotłą.
  Kto ma bronić naszej wiary?
  Dziennikarz/e ?

  Nie
  Tylko my sami

  8-))))))))
  pzdr.
 • Strefa wolna od LGBT...
  takie hasło od razu skazuje się na łatkę "mowy nienawiści".

  Myślę, że lepsze by było tutaj hasło "Strefa wolna od INDOKTRYNACJI LGBT".
  Bo w sumie komy przeszkadzają pedały i inni zboczeńcy? Byli są i pewnie będą i niech sobie będą, OBY TYLKO TRZYMALI SIĘ Z DALEKA OD NASZYCH DZIECI!!!

  Pamiętam jak jeszcze za PRLu w tramwaju (w większym mieści) w tłoku dobierał się do mnie jakiś pedał (byłem wtedy młodym chłopcem). Ja w tym tłoku nie zwracałem na to uwagi, ale jego zachowanie zwróciło uwagę innych pasażerów którzy pewnie go już znali. Ich zdecydowana reakcja, okrzyki typu : "ty wstrętny pedale znowu zabierasz się do dzieci!" spowodowała jego nerwowe odstąpienie ode mnie i ucieczkę z tramwaju na najbliższym przystanku.

  Obecnie w tej "wolności", zadzwoniłby pewnie w komórki na policję i ta na najbliższym przystanku zabrałaby do radiowozu wskazane przez niego osoby...
  Trzeba więc w tym całym już świecie stojącym nad przepaścią Sodomy i Gomory mądrze bronić Prawa Bożego.
 • @interesariusz z PL 20:09:44
  Masz rację, szkoda czasu na te pierdoły. Dla cywilizowanego człowieka każdy ma prawo żyć jak chce i kochać jak chce, oczywiście jeżeli nie jest to sprzeczne z obowiązującym prawem. Ciekawy jestem kto daje kasę na te marsze i anty marsze. I jeszcze jedno jestem przeciwny wszelkim zachowaniom obscenicznym. Wszelkie te wyuzdane ubiory i zachowania na tych marszach powinny być karane mandatami, zresztą to samo powinno dotyczyć też hetero, bo np. parki czy inne miejsca publiczne nie są do oblizywania się i obmacywania. Ponoć jesteśmy w większości chrześcijanami, więc chyba obowiązują jakieś zasady.
 • @@@@!
  Czas na manifestacje "Polska przeciw terrorowi LGBT". Dokąd odmieńcy nie atakowali społeczeństwa wyuzdanymi paradami byli pobłażani. Jednak agresji LGBT tolerować nie można. Gonić tych zboczeńców za Odrę, wysłać do obozu z uchodźcami, wtedy zarobią swoimi układami rozrodczymi na LGBT!
 • @Husky 09:32:57
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/05/LGBT_nczas.jpg Niemcy w oparach LGBT! Przeznaczają grube miliony na „tęczową naukę”. Rząd Angeli Merkel przeznacza grube miliony euro na „badania naukowe” z zakresu ideologii gender. Setki tysięcy euro przeznaczono m.in. na projekt „Ciało Chrystusa – wrażliwa płciowo rekonstrukcja metafory teologicznej”, czy zgłębianie „konstrukcji queerowego subiektywizmu w literaturze franko-maghrebijskiej”. W 2018 roku finansowane przez państwo Niemieckie Towarzystwo Badawcze (DFG) wydało 19,5 mln euro na projekty „badań naukowych” z zakresu ideologii gender. To aż o 3 mln euro więcej w porównaniu z rokiem poprzednim. Grubie pieniądze popłynęły z niemieckiego budżetu m.in. na „badania” prowadzone przez katolicką teolog Saskię Wendel z Wydziału Teologicznego na Uniwersytecie w Kolonii. Dostała 98 tys. euro na projekt „Ciało Chrystusa – wrażliwa płciowo rekonstrukcja metafory teologicznej”. Wcześniej kobieta dostała niemal 500 tys. euro na swoje inne „badania”. Z finansowania skorzystała także Annegret Richter z Instytutu Romanistyki Uniwersytetu w Lipsku. Dziesiątki tysięcy euro poszły w tym przypadku na badanie tajników „konstrukcji queerowego subiektywizmu w literaturze franko-maghrebijskiej”. 100 tys. euro otrzymał badacz zajmujący się tożsamością buddyjskich kobiet w Japonii w kontekście gender. Strumień tęczowych pieniędzy, które płyną z rządu przez DFG to jednak nie wszystko. Według portalu „Junge Freiheit”, niemieckie ministerstwo rodziny przeznaczyło spore środki na badania „niebinarnych opcji płciowych osób transpłciowych”. Co więcej, dziesiątki milionów euro płyną z różnych niemieckich agend rządowych na organizacje zajmujące się promowaniem „wrażliwości płciowej”. W oficjalnym stanowisku niemiecki rząd przyznał, że przykłada „duże znaczenie do badań genderowych czy też płciowych” i dlatego tęczowy strumień pieniędzy jest tak duży. „Badania” te mają zdaniem RFN dostarczać „ważnej naukowej wiedzy nad przyczynami i mechanizmami, które utrudniają równouprawnienie”. Niemiecki rząd chlubi się także faktem, że gender studies obecne są już na 31 uczelniach. Jak podają władze, w szkołach wyższych pracuje 217 profesorów, którzy zajmują się tematyką feministyczną i genderową.

  Źródło: jungefreiheit.de
 • @@@@!
  (LGB)TINDER wprowadza aplikacje chroniącą homoseksualistów w regionach „nietolerancyjnych”. Brytyjskie media wymieniają Afganistan, Tanzanię i Polskę. Tinder wprowadził funkcję „Traveller Alert”, która będzie wysyłana do osób określonych jako „LGBTQ”, które uruchamiają Tindera w jednym z 70 państw, w których „odmienna orientacja seksualna jest piętnowana”. Brytyjskie media obok takich państw jak Afganistan czy Tanzania wymieniają… Polskę. Nowa funkcja ma pojawić się za kilka dni. Polega ona na tym, że osoby nieheteronormatywne nie będą automatycznie wyświetlać się w wyszukiwarce, jeśli przebywają w „zagrożonym nietolerancją regionie”. Nie jest tajemnicą, że wierzymy w to, że każdy ma prawo żyć jak chce i kochać kogo chce. Bazując na lokalizacji użytkowników, „Traveller Alert” pojawi się w miejscach, w których środowisko LGBTQ może zostać ukarane – powiedział CEO Tindera, Eli Seidman. „Traveller Alert” ma uświadomić użytkownika o potencjalnych zagrożeniach i uchronić się przed „homofobicznymi” zachowaniami ze strony innych osób. Jeśli użytkownik mimo to będzie chciał być widoczny, Tinder ukryje wybrane przez nich orientacje seksualne. Lista 70 „homofobicznych państw” została utworzona przy współpracy z International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association (ILGA). W „Independent” podaje się kilka państw. Są to m.in. Afghanistan, Tanzania czy Birma. Gazeta przywołuje też… Polskę. Chodzi o deklaracje „polskich miast i prowincji” pod hasłem „stref wolnych od LGBT”. Jarosław Kaczyński, lider polskiej partii Prawo i Sprawiedliwość, określił „ideologię LGBT” jako „uderzenie w polską tożsamość, w nasz naród, istnienia jego oraz państwa polskiego czytamy na independent.co.uk. Jest to jednak radosna twórczość autora brytyjskiej gazety. Według wspomnianej organizacji ILGA, Polska ukazana jest wśród państw chroniących prawa homoseksualistów.


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2019/07/ilga_lgbt_mapa_nczas.jpg
  Mapa państw chroniących i karzących za homoseksualizm. Polska oznaczona jako „chroniąca pracowników”/fot. ilga.org
  Źródła: independent.co.uk/ilga.org
 • @@@@!
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/02/jaroslaw_KACZYNSKI_ROBERT_BIEDRON_wiosna.jpg Szok! Ogólnoświatowa organizacja LGBT chwali Kaczyńskiego i masakruje Biedronia. „Homoseksualiści cieszą się większymi przywilejami w Polsce niż w USA”. Według International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans And Intersex Association (ILGA), Polska należy do państw chroniących osoby nazywające się LGBT, podobnie jak cała Europa oraz Ukraina. ILGA ocenia też, że homoseksualiści cieszą się większymi przywilejami w Polsce niż w USA. Oznacza to, że rządy PiS i Jarosława Kaczyńskiego są dla nich wcale nie takie złe, zaś wypowiedzi Roberta Biedronia o prześladowaniach czy homofobii należałoby włożyć między bajki.

  ILGA to międzynarodowa federacja narodowych i lokalnych organizacji walczących o „równe prawa” dla środowisk LGBT na całym świecie. Co roku aktualizuje mapę świata z informacjami o tym, jak wygląda sytuacja prawna osób homoseksualnych. Według mapy na obecny rok, Polska jest bardziej przyjazna LGBT niż Stany Zjednoczone.

  Według mapy, cała Europa aż do Bugu zapewnia mniejsze lub większe prawa dla LGBT. Także i za Bugiem homoseksualiści mają zapewnioną ochronę, m.in. na Ukrainie.

  Najwięcej praw i przywilejów w Europie LGBT posiada w Szwecji i Portugalii, gdzie – według mapy ILGA – istnieje „konstytucyjna ochrona”. W większości państw Europy – m.in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii – panuje „szeroka ochrona”. W części państw – w Polsce, Danii, Ukrainie, Szwajcarii, Włoszech czy w Grecji – panuje „ochrona pracownicza. Co ciekawe, w Polsce panuje większa ochrona niż w Japonii czy USA. Kraje te oznaczone zostały jako państwa z „nieregularną” lub „nierówną ochroną”. Oznacza to, że rządy PiS oficjalnie są całkiem korzystne dla środowiska LGBT. Natomiast – według danych organizacji ILGA – osoby pokroju Biedronia czy pracowników oko.press zwyczajnie bajdurzą.

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2019/07/ilga_lgbt_mapa_nczas.jpg
  Mapa państw chroniących i karzących za homoseksualizm. Polska oznaczona jako „chroniąca pracowników”/fot. ilga.org
  Źródło: ilga.org
 • @marek500 10:17:32
  Jest gorzej niż myślimy z destrukcją społeczeństw. Jak czytam w dzisiejszym Naszym Dzienniku, że w sierpniu przez ulice Amsterdamu (prawdopodobnie) przemaszeruje "Parada Pedofilii" czyli "PedoPride" nie "GayPride" tylko będą maszerować dewianci najgorszej maści: nepiofile, pedofile, hebefile i efebofile. Nie możemy poddać się terrorowi pedalskiej, sodomickiej propagandy bo czeka nas brutalna przyszłość, musimy zdecydowanie powiedzieć non possumus.
 • @kula Lis 68 12:05:09
  Nie wierzę że te ruchy są spontaniczne. Nie wierzę też że ci normalni homoseksualiści biorą udział w tych spędach. Przecież oni żyją wśród nas, normalnie pracują i funkcjonują w społeczeństwie. Wątpię czy tak by pragnęli rozgłosu i ujawniali swoje preferencje seksualne. Ktoś pompuje sporą kasę żeby mącić i dzielić ludzi. Nie chcę być prorokiem ale chyba ,,możni świata'' znów nam przygotowują jakieś sukinsyństwo.
 • Autor
  Autorowi proponuję jeszcze propagowanie takiej naklejki:
  https://i.pinimg.com/originals/8d/cd/c8/8dcdc873e7943ced86c2526b0eb6dd96.jpg

  Homoseksualizm nie jest przestępstwem pedofilia tak i póki to się nie zmieni naklejka ta jest niezgodna z prawem. Zmieniono już treść tej naklejki.
  Decyzja sędziny była jak najbardziej prawidłowa. Parodią jest gdy obrońcy pedofilów głoszą zwalczanie LBGT.
 • @Jaromir 12:54:11
  A ja jestem przeciwny stygmatyzowaniu jakiś grup, mimo że są grupy gdzie te ,,zboczenia'' występują częściej niż w innych. Nie można stygmatyzować jakiś grup. Wszyscy jesteśmy (przynajmniej tak jest zapisane w konstytucji) równi wobec prawa i jeżeli ktoś popełni przestępstwo to powinien być ukarany. Co do księży powinno się wprowadzić że w pierwszym rzędzie podlegają jurysdykcji państwowej, a w drugim rzędzie wewnętrznej kościelnej. Wszystkie organizacje powinny podlegać prawu państwa w którym działają.
 • @Jaromir 12:54:11
  O pedał lub tranzystor dał głos.
 • @marek500 12:43:24
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18zNTExYS9wLzIwMTkvMDcvMjcvODI1LzUwMC9lNjI5NDljZTVjZmU0ZDU5ODU4ZDIxYTM1NWU0OTUyMi5qcGVn.jpeg

  Gazeta Wyborcza” chce „uzdrawiać” Kościół: Ola kocha Jezusa i Agatę. Bóg na Sądzie Ostatecznym nie zapyta jej, w jakim związku żyła. „Gazeta Wyborcza” nie raz stawiała siebie w roli jedynego sprawiedliwego, który ma prawo „uzdrawiać” Kościół. Teraz redakcja z Czerskiej poszła o krok dalej. W „Magazynie świątecznym” próbuje przekonywać, że Kościół jest zamknięty na osoby LGBT. Już na pierwszej stronie pojawił się apel do biskupów o „mocne słowa” ws. wydarzeń na marszu równości w Białymstoku. Były też pouczenia, że „nie wolno lżyć nikogo z różańcem w ręku”. Dalej jest tylko lepiej. Z następnego materiału dowiadujemy się, że „Ola kocha Jezusa i Agatę. Kościół mówi: grzech”. Osoby homoseksualne i transpłciowe grają z życiem w trudną grę. (…) Państwo odmawia im prawa do zawarcia formalnego związku. (…). Dla katolików i katoliczek ta gra ma dodatkowy poziom trudności. Kościół, zgodnie z literą katechizmu „szanuje”, „współczuje”, „otacza troską”. W praktyce na ogół odrzuca, dyskryminuje, w najgorszym razie łamie życiorysy, w najlepszym – milczy czytamy w dodatku do „Gazety Wyborczej”. Autorka tekstu dopytywała osoby ze środowiska LGBT, czy czują się częścią Kościoła katolickiego i co sprawia, że w nim trwają.
  Jedna z bohaterek tekstu stwierdziła, że zastanawia się nad apostazją, bo Kościołowi „spadłyby statystyki, którymi się podpiera”. Zdaniem Artura, który przedstawia się jako Artur Barbara Kapturkiewicz, w Kościele nie ma miejsca dla takich jak on i nie będzie, jeśli oni sobie tego miejsca nie wyznaczą. Dlatego kiedy idzie na Mszę św. to zakłada tęczową torbę na ramię, bo tak pokazuje, że Kościół to też LGBT. Inne bohaterki artykułu stwierdziły, że problemem jest nauka społeczna Kościoła, a nie prawdy wiary. Jest też wywiad z radnym powiatu lubaczowskiego, który szczyci się tym, że zagłosował przeciwko uchwale „Powiat wolny od LGBT”. Nie było możliwości, żebym ja zagłosował za, albo się wstrzymał. (…) Tylko bolesne było to, że byłem jedyny. Przez chwilę myślałem, że w swoim światopoglądzie jestem sam, ale nagle taki odzew od ludzi (…). A dla mnie to jest samorząd. Tutaj nie ma miejsca na podejmowanie ideologicznych decyzji powiedział Marcin Piotrowski. Co „Gazeta Wyborcza” chce osiągnąć takimi materiałami? Ukazać Kościół jako zaściankową, zamkniętą na zmiany organizację, która jest nietolerancyjna i którą trzeba „uzdrowić”? Wygląda na to, że redakcja z Czerskiej nie ma nic przeciwko profanacji symboli ważnych dla katolików, ale chętnie atakuje Kościół i zarzuca mu homofobię – typowe podwójne standardy. https://wpolityce.pl/polityka/456699-wyborcza-chce-uzdrawiac-kosciolola-kocha-jezusa-i-agate
  Ps...Nooo, skoro żydowska gazeta dla polskich gojów (sponsorowana przez Sorosa) zadekretowała, że miłość sodomicko-gomorycka jest OK, to Pan Bóg już nie będzie miał nic do gadania...nawet o to nie spyta..Co ma żydowska gazeta (za Engelking) do Katolickiego Kościoła. A nie mogliby zająć się uzdrawianiem synagogi? "Gazeta Żydowska", której hobby jest Kościół katolicki to nawet wie, o co Bóg zapyta "Olę" choć w redakcji przeważają komunistyczni ateiści. Pewnie, numer komórki Mojżesza mają. Lewacy to zorane berety. Dyskusja z nimi jest bezprzedmiotowa.
 • @Jaromir 12:54:11 nadal taka sama
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15642203181d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3726db2338175b2b5dac83fb0b203f51136.jpg
 • @kula Lis 68 14:02:52
  O obrońca pedofilów, a może, kto wie pedofil dał głos.
 • @@@@!
  Naklejki nic nie zmienią, to rząd musi w końcu zacząć egzekwować prawo i zakazać tej lewackiej gangreny która niszczy i deprawuje zdrową tkankę społeczeństwa, wypowiadając konwencję stambulską!
 • @Jaromir 14:17:46
  Dane z USA: 60% pedałów to pedofile!
 • Mam nowy pomysł na wlepkę.
  CHWDLGBT
  Jak myślicie obrażą się czy podziękują?
  Pójdą poskarżyć Niemcom?
  ps.
  Teoretycznie powinni być zadowoleni, ale pewnie się totalnie obrażą. Czyli jak TW Bolek za, a nawet przeciw.

  8-)))))))
  pzdr
 • @Jaromir 14:17:46 to był pedał.
  Wykorzystał seksualnie co najmniej 95 chłopców. Lekarz pedofil wmawiał, że to była terapia. Co najmniej 95 chłopców wykorzystał seksualnie w ciągu kilkunastu lat austriacki lekarz z Salzkammergut. Zboczeniec wmawiał dzieciom, że to należało do terapii. Austriacka policja aresztowała 55-letniego urologa podejrzewanego o wykorzystywanie seksualne i gwałcenie chłopców, z których wielu miało mniej niż 14 lat. Z imienia i nazwiska znanych jest 95 ofiar, ale ich liczba może okazać się znacznie większa. Swych zboczonych praktyk miał się dopuszczać co najmniej od 2000 roku. Robił to w swoim gabinecie, ale także w czasie wizyt domowych. Lekarz wmawiał chłopcom, że to co robi to część terapii. Do aresztowania doszło po tym jak na policję zgłosiły się 4 ofiary zboczeńca. Śledczy sprawdzili rejestr jego pacjentów, zaczęli się z nimi kontaktować i spisywać zeznania. Okazało się, że chłopców, którzy padli ofiarą lekarza dewianta jest co najmniej 95. Według rzecznik prokuratury w Weiss w Górnej Austrii, gdzie prowadzone jest śledztwo, co najmniej 4 chłopców odniosło poważne obrażenia i urazy. O ich naturze śledczy jednak nie informują. Lekarzowi cały czas broni się twierdząc, że wszystkich czynności dokonywał w ramach terapii. Grozi mu 15 lat więzienia.
 • @Husky 17:50:47
  Podoba mnie się ten pomysł: CHWDLGBT.
  Możesz zrobić project graficzny?
 • @Husky 17:50:47
  Nowy numer "Sieci": Idzie potężny atak na Polskę. Marzena Nykiel ujawnia niebezpieczny scenariusz środowisk promujących ideologię LGBT. Najpierw bluźnierstwa i profanacje na Marszu Równości w Warszawie, potem próba „zdobycia Jasnej Góry” i kpiny z katolicyzmu, wreszcie rozróby w Białymstoku, mające pokazać całemu światu, że za rządów PiS prześladowane są seksualne mniejszości. Tyle wystarczyło, by puścić w świat krzyk o polskim faszyzmie i wmontować awanturę w kampanię wyborczą. Strategia homopropagandy rozgrywana jest sprawnie przez polityków opozycji według starych scenariuszy - pisze Marzena Nykiel w najnowszym numerze tygodnika „Sieci”. Na łamach nowego wydania tygodnika „Sieci”, redaktor naczelna portalu wPolityce.pl w artykule „Operacja Białystok” wraca do białostockiego Marszu Równości. Wydarzeń w Białymstoku nie można czytać bez kontekstów. Po fali antyklerykalnych prowokacji na paradach LGBT+, gdy sprzeciw społeczny wobec agresywnej promocji ideologii gender został doprowadzony do granic wytrzymałości, wydano zgodę na konfrontację dwóch skrajnych ideowo grup: homoseksualnych aktywistów i kibiców, jawnie walczących z ideologią LGBT. Czy można było nie przewidzieć, że dojdzie do starć? Mimo to nie wyznaczono tras, które uniemożliwiłyby konfrontację. Zupełnie tak jakby właśnie na starcia liczono. Natychmiast zostały zresztą podłapane przez polityków lewicy i sprawnie wykorzystane do politycznej walki zauważa Nykiel. Polska, jako ostatni bastion tożsamości kulturowej i katolicyzmu w Europie, znalazła się pod szczególnym ostrzałem wielu międzynarodowych podmiotów, których interesy nie mogą zostać w pełni rozwinięte. Środowiska LGBT są dla nich ważnym narzędziem w walce mającej zmienić struktury społeczne i zaprowadzić nowy ład. W międzynarodową rozgrywkę wyjątkowo dobrze wpisują się też politycy polskiej opozycji, która za wszelką cenę chce przejąć stery władzy ocenia Marzena Nykiel. Więcej tu

  https://wpolityce.pl/polityka/456734-nowy-numer-sieci-idzie-potezny-atak-na-polske
 • @Husky 17:50:47
  Żyd Soros płaci to się goje uwijają i skaczą jak małpy z gałęzi na gałąź. Wsadzi sobie taki w dupę parę piór, pomaluje się na kolorowo i pójdzie na paradę. Płacą tam dobrze, w ramach równości i wolnej miłości. Upadek i dno! Prawdziwe cioty i pedały siedzą w domu zagryzają zęby ze złości.
 • @Husky 17:50:47
  Termin HOMOFOBIA został "wymyślony" przez lewactwo - w języku ludzi normalnych nazywa się to OBRZYDZENIE i jest uwarunkowane genetycznie, czyli jest to wrodzona niechęć do relacji homoseksualnych.
 • @kula Lis 68 14:56:45
  To nie wiesz, że PiS jest partią obrońców pedofilów? Jak Jaki tworzył listę pedofilów jakoś pominął tych w sutannie.
  https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2019/02/ksieza-pedofile-610x259.jpg
 • A szkoda.
  To przez lewackie LGBT starające się zakłócać porządek moralny w Polsce (i nie tylko), straciłem szacunek do wszystkich homoseksualistów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY