Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
212 postów 2679 komentarzy

Zwiastun Świtu

Mind Service - Poszukuję, badam, odkrywam, uświadamiam, prowokuję.

Gdzie jest Jazgdyni? - Czyli popłoch na Neonie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na portalu NeOn24 rozpoczęły się nowe rządy. Strona główna została uporządkowana i zyskała na atrakcyjności. A także zostali odblokowani blogerzy, bo nastąpiła amnestia.

Nowy RedNacz napisał: "Jeśli ktoś z administracji usunął wszystkie(?) bany to niechaj i tak będzie. Dlaczego do tych wszystkich zmian nie dorzucić amnestii? Myślę, że większość ludzi zdaje sobie sprawę, dlaczego została zablokowana. A jeśli ktoś otrzymał bana za nic to tym bardziej powinniśmy te sprawy uregulować. W każdym razie każdy ma do dyspozycji regulamin i mam nadzieję, że rozumie konsekwencje. Na NEonie pisać może każdy bez względu na światopogląd. Chodzi jedynie o zachowanie szacunku do drugiego rozmówcy. Można się różnić i sprzeczać, ale na poziomie. Kto tego nie pojął, ten szybko wróci na listę zablokowanych. (...) Nikomu nie zamierzam zamykać ust. Nikt jednak nie został upoważniony do bezkarnej obrazy drugiego człowieka." /Reinert 17.03.2015 01:39:42

Każdy może pisać? A czy może też pisać Jazgdyni? Czy może są różne poziomy niebezpieczeństwa i kategoria "przestępców". Czytałem właśnie, że jego konto jest nadal zbanowane i nie ma on do niego dostępu. A może to tylko niedopatrzenie, że największy wróg Putlera - Jazgdyni, nie może się bronić przed tchórzami i manipulatorami, gdyż nie dano mu możliwości na NE?

Wydaje się, że Ryszard Opara bardzo by chciał, aby Jazgdyni wrócił na Neon. Ciekawe kto mu w tym przeszkadza?

//Gdy zgłosiłem p. Oparze tendencję zniżkową statystyk spowodowaną złą administracją tekstów na Stronie Głównej przez nowy "nabytek" portalu to odpowiedział mi, że: "To twoja wina bo piszesz źle o Sakiewiczu i jazgdyni". Jakie konotacje towarzysko/intelektualne/ideologiczne czy biznesowe ma p.Opara z tymi zaprzańcami to nie wiem... Wstrzymałem się od komentarzy i rzuciłem słuchawką... /Jarek Ruszkiewicz SL 16.03.2015 14:36:44

//Mi osobiście dobrze zawsze współpracowało się z p.Oparą. Zawsze były ostre tarcia ale zawsze udawało się nam znaleźć jakiś złoty środek porozumienia. Ostatnio jakaś palma mu odbiła ale to przejściowe... /Jarek Ruszkiewicz SL 16.03.2015 15:10:07

Kiedy się zalogowałem na moje konto (zablokowane przez poprzedniego zarządcę Ruszkiewicza za poglądy i w wyniku jego osobistych porachunków ze mną) na portalu zrobił się popłoch. Kilku gostków od razu wyskoczyło za burtę, bojąc się konfrontacji. Czego tak bardzo się przestraszyli? - Prawdy. Bo jestem znany z bezkompromisowej walki o nią. A prawda w zderzeniu z kłamstwem zawsze zwycięża. Niekiedy potrzeba na to czasu, ale wynik tej walki jest z góry przesądzony.

"Ludzi mówiących w prawdzie nie trzeba wielu. Chrystus wybrał niewielu do głoszenia prawdy. Tylko słów kłamstwa musi być dużo, bo kłamstwo jest detaliczne i sklepikarskie, zmienia się jak towar na półkach. Musi być ciągle nowe, musi mieć wiele sług, którzy wedle programu nauczą się go na dziś, na jutro, na miesiąc; potem znowu będzie szkolenie na gwałt w innym kłamstwie." - to słowa księdza Jerzego Popiełuszki.

Ksiądz Jerzy mówił: „musimy się nauczyć odróżniać kłamstwo od prawdy. Nie jest to łatwe w czasach, w których żyjemy”. I dalej zacytował wielkiego Prymasa, że obowiązek chrześcijanina „to stać przy prawdzie, choćby miała ona wiele kosztować. Bo za prawdę się płaci, tylko plewy nic nie kosztują. Za pszeniczne ziarno prawdy trzeba czasami zapłacić”. /źródło:

http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TS/swieci/b_j_popieluszko_02.html#


Żyjemy w czasach kłamstwa, propagandy i manipulacji. Jesteśmy ofiarami szemranych polityków i masmediów. W czasach PRL-u pisało się na murach „Telewizja kłamie", a dziś duża część społeczeństwa nie jest zdolna do samodzielnego myślenia. I to w dobie Internetu, gdzie informacja jest na wyciągnięcie ręki, a obsługa wyszukiwarki Google jest dziecinnie prosta.

Żyjemy w czasach gdzie ideologiczne kłamstwa przeciwstawiają się naukowym dogmatom. „Kłamstwo niczym nie różni się od prawdy, prócz tego, że nią nie jest” /Stanisław Jerzy Lec

Kłamstwo to jeden z fenomenów naszego świata. Jedna z tych rzeczy, które trudno zdefiniować, lecz bardzo łatwo rozpoznać. Każdy wie, kiedy kłamie, i każdy dotkliwie odczuwa gorycz, kiedy sam zostanie okłamany. Wszyscy kłamiemy i niemal wszyscy potępiamy kłamstwo. Zarazem jednak żyjemy w czasach, w których kłamstwo staje się pomału normą. To straszne i jest wbrew klasycznej definicji prawdy.

Według encyklopedii kłamstwo to po prostu... „wypowiedź zawierająca informacje niezgodne z przekonaniem osoby mówiącej o rzeczywistości. Kłamca przekazuje informacje niezgodnie z jego przekonaniem o rzeczywistości z intencją, by zostały wzięte za prawdę”. /

http://pl.wikiquote.org/wiki/K%C5%82amstwo


Prawda prawdą, ale racja musi być po naszej stronie - można powiedzieć parafrazując słowa, które padają w kierunku Pawlaka w znanym filmie: "sąd sądem, ale racja musi być po naszej stronie". Często działamy podobnie według tego samego mechanizmu - prawda prawdą, ale moje musi być na wierzchu. Co z tego że jakiś artykuł ma nawet kilka tysięcy odsłon jak wchodzą na niego praktycznie jedni i ci sami. - Grupa osób z kółka wzajemnej adoracji. Miarą sukcesu danego artykułu było by przyciągnięcie osób z zewnątrz i przekonanie ich do naszych racji; jednak z tym jest marnie. Przekonał się o tym niedawno Ruszkiewicz.

Bardzo często odnoszę wrażenie, że autorowi notki i komentatorom nie zależy na obiektywnym przedstawieniu informacji tylko chcą dać upust swoim frustracjom, zacietrzewieniu i fanatyzmowi. Dla przykładu weźmy jakiś temat zupełnie przykryty antysemityzmem. Każdy niezorientowany czytelnik, który się zabłąka i przeczyta wpis dojdzie do wniosku, że mało kogo obchodzi prawda obiektywna tylko najważniejsze jest to żeby dokopać Żydom, czy żydom. Normalny człowiek niezaznajomiony ze schematem propagandowym, że wszystko jest spiskiem żydów ucieknie jak najprędzej i najdalej. Niestety każda opinia atakująca żydów czy Żydów tylko za to że nimi są jest niedopuszczalna. A uparte powtarzanie tezy, ze Żydzi chcą przejąć Polskę i urządzić tu Judeopolonię jest śmieszne. Co więcej wyrządza więcej szkody niż pożytku. Służy przypinaniu łatki Polakom że są antysemitami. Utwierdza to też innych w przekonaniu, że Polacy nie potrafią racjonalnie mysleć, konsekwentnie działać i skutecznie bronić swoich racji. Jak pisałem w moim komentarzu (http://niepoprawni.pl/comment/1457908#comment-1457908) tupanie nóżkami i krzyki nie sa w stanie nikogo przekonać. Jednak takie argumenty zupełnie nie trafiają do fanatyków, którzy "wiedzą swoje". Pisałem niedawno: "każdy sam powinien poczytać sobie o metodach komunikacji, skutecznej perswazji czy technikach negocjacji. Mam nadzieję, że każdy sam we własnym zakresie będzie chciał przyswoić tą wiedzę. Dla nas pewne rzeczy są oczywiste, ale jak widać dla wielu nie. Być może z tego wynika też podatność na manipulację, bo niestety agentura nie śpi i z całą premedytacją wykorzystuje naiwność i dobrą wolę innych.

Napisałem kiedyś: należy założyć, że zdecydowana większość piszących i komentujących ma dobre zamiary ale ich zaangażowanie i patriotyczne nastawienie jest marnotrawione. Czas najwyższy to zmienić. Próba jednoczenia ludzi dobrej woli wokół konkretnej idei i celu, oraz dobór odpowiednich metod gwarantujących osiągnięcie sukcesu jest według mnie najlepszą drogą do zmiany na lepsze otaczającej nas rzeczywistości. To, że Polska i Polacy są dla nas najważniejsze jest oczywiste; ale nie o to chodzi żeby nad tym co jest złe ciągle biadolić tylko o to, żeby poszukać dróg do zmiany tego stanu rzeczy. A potem z żelazną konsekwencją to zrealizować." -

http://niepoprawni.pl/comment/1458006#comment-1458006


Powinniśmy więc zacząć działać. Toczenie zażartych dyskusji we własnym gronie mających na celu wykazanie jedynie tego, że "tylko ja mam rację" jest marnotrawieniem energii i kanalizowaniem niezadowolenia.

Zamiast biadolić jak to w Kraju jest źle i że Polacy potrafią tylko ze sobą się kłócić trzeba zacząć wspólnie działać. Bicie piany - tak jak pisałem wcześniej - temu nie służy. /źródło:

http://niepoprawni.pl/blog/mind-service/robmy-cos


A co z płatnymi trollami i tzw. pożytecznymi idiotami? - Prawda niestety nie zawsze obroni się sama. "Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą." /Josef Goebbels".

Propaganda (od łac. propagare – rozszerzać, rozciągać, krzewić) – to celowe działanie zmierzające do ukształtowania określonych poglądów i zachowań zbiorowości lub jednostki, polegające na manipulacji intelektualnej i emocjonalnej (czasem z użyciem jednostronnych, etycznie niewłaściwych lub nawet całkowicie fałszywych argumentów). Gdy propaganda zmierza do upowszechnienia trwałych postaw społecznych, poprzez narzucenie lub zmuszenie odbiorców do przyjęcia określonych treści, wtedy stanowi jeden z elementów indoktrynacji.
W języku potocznym utrwaliło się wartościujące znaczenie terminu propaganda jako synonimu stosowania kłamstw, półprawd, manipulacji – przeciwieństwo informacji, refleksji, dyskusji. /Wikipedia -

http://pl.wikipedia.org/wiki/Propaganda


Jednak - obserwując kłamstwa powtarzane przez animatorów ruskiej propagandy łatwo zauważyć, że przestała ona działać. Serwowane treści są zbyt prymitywne i nahalne.

Polacy wiedzą, że na Ukrainie nie toczy się żadna "bratobójcza wojna", tylko Rosja napadła na swego sąsiada - Ukrainę i okupuje Krym oraz Donbas. Nie ma żadnych "powstańców", ani "separatystów", tylko terroryści, dywersanci i najemnicy przysyłani przez Putina, aby mordowali Ukraińców, siali tam terror i zniszczenie. Chociaż wszyscy wiedzą, że to rosyjskie wojska, Rosja konsekwentnie temu zaprzecza. Więc w świetle prawa miedzynarodowego są to terroryści. Polacy wiedzą, że na Krymie nie było żadnych "zielonych ludzików" poprzebieranych w stroje myśliwskie ze sklepu zza rogiem tylko rosyjskie jednostki specjalne. Putin zresztą oficjalnie to przyznał. Tylko wytyczne dla pro-ruskich trolli nie zostały jeszcze zaktualizowane... Kiedy Rosjanie zestrzelili samolot pasażerski malezyjskich linii lotniczych z blisko trzystu osobami na pokładzie Rosjanie głośno temu zaprzeczali, oskarżając o to nawet ukraiński mysliwiec. Nikt rozsądny w to nie uwierzył. Mimo to Rosjanie powtarzają te brednie do dziś...

Ruska propaganda jest tępa i beznadziejna. Ale to i dobrze. Dlaczego tak jest? - Mam na to swoją teorię. Na płatnych trolli załapują się jedynie - można by rzec - jednostki zdeprawowane i mało inteligentne, u których z racjonalnym i samodzielnym myśleniem krucho. Podobne objawy można zaobserwować u tzw. pożytecznych idiotów z genetycznym zwichnięciem, bo Rosja to stan umysłu...

Pisałem niedawno o NeOnie24 na Niepoprawnych: "Obecna zmiana ma zapewne pomóc w powrocie do normalności. Opara zrozumiał, że zaczadzenie ruską propagandą tylko odstrasza, stąd jego obecne "otwarcie na młodych". Kierunek zmian, jak zmiana szaty graficznej, gdzie są podgrupy tematyczne to krok we właściwym kierunku. Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach, wiele jest tam do dopracowania, jak najbardziej trzeba zastosować w praktyce sławne "usability", ale widać, że ci "nowi administratorzy" czują w czym rzecz i wiedzą jaką drogą podążać.

Napisałem wtedy: "Każdy przecież może mieć swoje poglądy, ale podstawa to uszanowanie innych. O to przecież chodzi aby można było kulturalnie i na poziomie dyskutować. Agresja i chamstwo nie powinno być nigdy tolerowane. Ostre dyskusje - owszem, ale w ramach obowiązujacych zasad, czyli netykiety. Tylko gdzie kończy się wolność słowa a zaczyna trollowanie i uprawianie wrogiej propagandy z praniem mózgu włącznie? Jeżeli Administracja tego pilnuje i dba aby obca agentura nie mogła manipulować a linia programowa i dobór notek były zgodne z polską racją stanu, to wszystko jest okey-dokey."

I tym życzeniem chciałbym zakończyć. Dziękuję Wszystkim za uwagę.

KOMENTARZE

 • żartujesz sobie chyba ? :)))))
  // Bo jestem znany z bezkompromisowej walki o nią. A prawda w zderzeniu z kłamstwem zawsze zwycięża. Niekiedy potrzeba na to czasu, ale wynik tej walki jest z góry przesądzony.//

  To znaczy, że miałeś racje pisząc, że Opara to WSI-owy agnet a jego portal to "ruskie ścierwomedium"??
  Twój kolega z Gdyni, napisał do mnie na Niepoprawnych, że pisząc tutaj
  "szmacę się" i co teraz ciebie wysłał na przeszpiegi? też się będziecie szmacić?

  A wywalony zostałeś nie za poglądy, ale za to, że jesteś ZŁODZIEJEM
  cudzych tekstów i tutaj na pewno jest korespondencja z wydawcą autora, którego okradłeś... tylę, że reinercikowi nie chce się szukać..

  Tyle..
 • @Netwalker 00:19:24
  Jasne, że o to... po raz kolejny ktoś rozwalił ten portal a Opara i jego wilczki udają, że to sukces... żal i tyle ...
 • @Lord of Admiralty 00:23:43
  To sobie z nim dyskutuj i się nie mądruj ! :PP
  Ja na pewno nie będę się "szmacić" rozmową z takim gadem.

  Na Niepoprawnych wszystkich tutaj piszących traktował jak najgorzej ze swoim kolesiem z Gdyni, nie chce mi się cytować bo szkoda czasu na to.
  Ale tak było i w stosunku do mnie i do trybeusa i Rebeliantki...
  Ty tam lubisz żydków to sobie z nim konwersuj...
 • @Astra 00:39:42
  Potwierdzam.

  Przykłady mozna zleźć choćby tutaj:
  http://niepoprawni.pl/blog/477/o-zainteresowaniach-mind-servica-czyli-jak-zostaje-sie-scierwem-i-psem

  To była notka z sierpnia 2014, a potem było tylko gorzej.
 • @Netwalker 00:35:40
  Powiem Ci tylko jedno, może czasem tutejsi blogerzy nie zgadzali się ze sobą.. czasem i chamstwo też zawitało... ale nie masz pojęcia jak byliśmy traktowani przez tą usraelską hołotę na portalu NP.

  Tam jest jak za Stalina - kto nie z nami to swołocz... tyle, że tam towarzysze pisowcy-banderowcy rządzą.. w końcy Gawrion mnie wyprosił, bo "misji" nie czułam... wyobrażasz sobie?

  Dopiero teraz jak tu zawitają, co niektórzy przejrzą na oczeta.

  Polacy nigdy nie czuli do siebie nienawiści z powodu różnicy poglądów, cała nasza historia o tym świadczy, dlatego ja rozpoznaję tą nienawiść naprawdę obcych niepolskich kolesiów... więcej nie potrzebuję... wcale nie poglądy chodzi ...
 • @Lord of Admiralty 00:44:56
  No tak... chory..
  To daltego tak goopio piszesz :)))
 • @Rebeliantka 00:44:16
  Wiem Krysiu... jak Cie takie nic niewarte trolle poniżały...
  Mnie też... a najgorzej chyba trybeusa... bo im się wymknął.. mądry chłopak :)

  pozdrawiam :)
 • @Astra 00:39:42
  Trzeba dodać, że ataki na Niepoprawnych ze strony MS i jego towarzyszy wobec blogerów piszacych na NE stały się z czasem tak zaciekłe, ze zdecydowałam się stamtąd odejść.

  http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/rozczarowanie
 • @Rebeliantka 00:44:16 poprawka
  Powinno być oczywiście:

  //Przykłady można ZNALEŹĆ choćby tutaj//
 • @Lord of Admiralty 00:55:38
  Naprawdę chory jesteś :)))
  Idź sie wyspij i weź coś na gorączkę :PP
 • @Rebeliantka 00:54:19
  Tak właśnie był... Ty odeszłaś, a mnie wyprosił Gawrion..
  Nie ma sensu być tam gdzie nas nie chcą, ani w sieci ...ani tym bardziej w realu...
  Najlepiej zatrzasnąć drzwi i się wtedy wynieść, zawsze tak robiłam :)))
 • @Marx 8888 01:06:53
  // klikalność zagwarantowana bo alexa pokaże motory wyszukiwarek i będzie powód do radości//

  Neon miał swojje grono czytelników..oni tutaj nie przychodzili po tvnbis... nikt jakoś nie poinformował o wystrzeleniu klikalności.
  Jak dotąd same pouczania, jak to najlepsi blogerzy narzekają bez powodu.
  Administracji pogratulować dobrego samopoczucia.
 • @Rebeliantka 00:57:07
  Teraz będą chopcy-banderowcy mieli pożywke na co najmnie tydzień, jakie to my "szmaty oparowe" jesteśmy.

  Ciekawe dlaczego menda tutaj ich nie zamieści... pewnie jeszcze nie nadszedł ten czas :)))

  Nic to Krysiu, ja tam nawet nie staram się zaglądać, po co?
  Blogerzy z którymi miałam ochote wymieniać poglądy odeszli stamtąd.
  Stąd pewnie też trzeba sie będzie ewakuować niestety :))
 • @Astra 01:20:38
  Bardzo dziwne rzeczy zaczynają się dziać masowo na wielu portalach internetowych.

  Zamiast dyskusji - nieustające ataki trolli i pranie mózgów czytelnikom.

  Internet z miejsca wolnej debaty stopniowo przekształca się w arenę walki, gdzie grasują płatni manipulatorzy.

  Smutne to.
 • @Rebeliantka 00:54:19
  Właśnie o to tu idzie... Osaczać, denerwować, ubliżać i wypychać z kolejnych portali tych, co mają poglądy tzw. "nie do stolerowania", oczywiście dla nich.
  Z drugiej strony widać, że NP mówią już podobnym głosem co dr TevelDe, więc kolej na Ne24, by czynił to samo. Mają TV, prasę, a teraz chcą, by internet mówił jednym głosem.

  Proweniencja MSa wiadoma, bo nikt o sobie raczej nie mówi, że jest prawdomówiącym, a przywoływanie słów błogosławionego ks, Jerzego to nic innego jak ordynarne naigrywanie się. Wspominano wyżej o epitetach, o ścierwomedium i ten sypiący nimi pojawia się tutaj. Dlaczego tak dziarsko zanurza się w tym szambie?
  Dla pieniędzy ten prawdomówny do bólu blagier zrobi wszystko.
  Uciekam, aby ta "prawda" do mnie nie przywarła na dłużej.
 • @Marx 8888 01:24:16
  Pogoń może i wygrała, ale mnie się wydaje, że klikalność spadła :((
  Często nie komentuję (nie zawsze się zgadzam, to po co..) ale wydaje mi się, że odsłony spadły...

  Tutaj było różnorodnie a strona była postawiona super, miała klasę.
  Często wchodzę z konieczności na TV INFO.. mieliśmy podobną szatę i ciekawych autorów, a teraz? ta pstrokacizna? bezguście i tyle.
  Ale każą nam się przyzwyczaić do gorszego, jak w naszym codziennym życiu polskim... niestety.
  Ruszkiewicz nieraz kogoś banował najczęściej okresowo.
  Takich gości jak menda i ten z Gdyni wywalił i miał rację, reszta nie powinna się skarżyć bo najczęściej leciała za chamstwo właśnie.
 • @Netwalker 01:42:01
  No właśnie... to złodziej !
  W tym linku jest opisane stanowisko Cubee ..z ówczesnej Administracji.
  Zaoszczędziłeś pracy reinercikowi.
  Już raz pisałam, że w przyszłości ktoś może słono za to zapłacić...

  //A uparte powtarzanie tezy, ze Żydzi chcą przejąć Polskę i urządzić tu Judeopolonię jest śmieszne//
  Dlatego broni innych złodziei ....
 • @Astra 02:06:58
  Warto też przypomnieć te wyczyny tego blogera:

  http://rebeliantka.neon24.pl/post/113402,jak-bloger-ocenzurowal-oswiadczenie-mnichow-z-gory-athos
 • Zapraszam na blog Pana Zygmunta!!
  http://zygmuntbialas.blog.pl/2015/03/17/polinka-zginela-w-konstantinowce/
 • Blog na którym pisze Marx8888
  http://www.anty-news.waw.pl/
 • ........
  http://miroslaw.szczepaniak.neon24.pl/post/104612,podziekowanie
 • @Astra 00:05:24
  Jak można takiego blużnierce przywracać na tym portalu. Można się sperać wymieniać w miarę na przyzwoitym pozimie swoje poglądy, ale ten pracownik centralnego ośrodka informacyjnego podległęgo służbom specjalnym, jest wyjatkowym kłamcą, oszczercą, że trzeba być wyjątkowo głuchym i ślepym, żeby tego nie widzieć z strony zarządzających tym portalem.
 • ---------AUTOR !!!!
  Jest OSZUSTEM !! INTERNETOWYM !! MANIPULANTEM !! przyłapałam autora na NIKCZEMNEJ MANIPULACJI !!!

  ---------PRECZ !! z patriotycznej przestrzeni publicznej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @Wrzodak Z. 09:05:47
  To rzeczywiści musi byc "profesjonalista".

  Jeszcze 2 dni temu na NP pisał (cytuję):

  Niestety Józio, nie mam tam zamiaru na stałe przebywać

  Mind Service - 16 Marca, 2015 - 23:46
  - ze względów higienicznych. Może od czasu do czasu zamieszczę jakiś kontrowersyjny komentarz aby kacapstwo podrażnić, ale dopóki NeOn24.ru nie stanie sie na nowo portalem patriotycznym a nie ruską tubą propagandową to pisanie merytorycznych komentarzy odradzam każdemu kto choć trochę szacunku do siebe czuje. To menelstwo: Spiritus i jego gwardia to żenada i wstyd się przyznać, że kiedyś się wymieniało z kimś takim poglądy. Taki Bibrus tylko cenzurować potrafi. A poza tym ani be ani me ani kukuryku. Jakby był niedorozwinięty na tym Neonie. To środowisko tak na niego tam wpływa czy te prymitywy z którymi obcuje?A co Ty cały czas z tym Trybeusem wyjeżdżasz, że niby jakaś tajna intryga? Nie wierzę w nawrócenie Tryba, choć to Wielki Post...

  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/mind-service/neon24ru-czyli-legendowanie-przekazu

  Tak pisał 2 dni temu, a wczoraj już zamieścił powyższą notkę, zapewne - jak sam pisze - w celu "drażnienia kacapstwa".
 • @wanda skalska 09:14:59
  Tak to prawda, Kalstein groził mi, że taki jak ja to on załatwi, Wy, agenci WSI skierował to do mnie i do Giertycha. Wy, ruscy agenci!!! Tak recyzyjnie to wyglądało. Wezwałem publicznie Kalsteina na debatę publiczną i badanie na okoliczność bycia agentem czy współpracę z wywiadem oraz na okoliczność korupcji. Ja poddałem się badaniom na wariografie i na żywo można było to obserwować w TVN, mam na piśmie licencesjonowanej firmy, że badania pokazały, że jestem ,,czysty", żadnych drgań w moim głosie. Kalstein to tchórz, bał się poddać badaniom, zresztą Giertych też.
  Uważam, że każdy polityk startujący do parlamentu powinien poddać się badaniom na wykrywaczu kłamstw.
  Ja wtedy spytałem Kalsteina na jego okoliczność bycia oficerem mossadu, zatrząsł się i uciekł z sali plenarnej. Ja tchórzy podawać do sądu nie zamierzam, ponieważ od 89 roku z sądów bym nie wychodził.
  Moje zasoby archiwalne w IPN były wielokrotnie badane oraz lustrowałem się jako czł. KK ,,S" na okoliczność współpracy z Stasi, zaświadczenia mam- czysty. Zapewniam, że mam czysciutkie sumienie. Właśnie tacy, jak Kalstein odwracają uwagę od prawdziwych agentów, tzn. każdy kto nie jest za usraelem jest agentem KGB, kązdy kto nie jest po stronie siepaczy banderowskich - jest agentem KGB, kązdy kto był przeciw UE - jest agentem KGB itd.
  Taki scenariusz służy złodziejom i okupacji Polski przez usraela.
  Gołym okiem to widać. Dziwię się, że tego nie widzisz pisuarowcu.
 • @Wrzodak Z. 09:59:59
  Tylko do tych badań proszę otworzyć Zbiór Zastrzeżony i wyniesione mikrofilmy na Łubiankę,bo to z IPN to dla dzieci , harcerzyków,kółek OAZ-owych .
  Oczywiście bez podtekstów.
 • @kfakfa 10:23:21
  Wariograf też można oszukać?
 • @Rebeliantka 10:29:58
  Czy da się oszukać wariograf?

  Okazało się, że nie jest to takie trudne. Większość pracowników agencji wywiadowczych, szpiegów przechodzi specjalistyczne szkolenie, na którym uczą się jak tego dokonać. Najsłynniejszym "oszustem" jest Aldrich Ames, pracownik amerykańskiej agencji wywiadowczej CIA, który dwukrotnie oszukał wariograf. Jak się później okazało, Aldrich Ames szpiegował na rzecz Związku Radzieckiego. Co to jest wariograf? Na czym polega badanie wariografem?
  Wbrew popularnym poglądom wariograf nie wykrywa kłamstw. Ocena rejestrowanych przez niego zmian pozwala odpowiedzieć na pytanie, czy osoba badana reaguje w sposób emocjonalny na pytanie dotyczące przestępstwa, czyli czy w psychice badanego znajdują się ślady emocjonalne, czy zadawane pytanie wprowadzają "nowe wiadomości do mózgu" czy sięgają do informacji już utrwalonych. W ten sposób osoba badająca może stwierdzić czy dana osoba miała związek ze sprawą oraz jakiego typu był to związek. W prawie polskim z badania poligraficznego organy procesowe mogą skorzystać jedynie poprzez zlecenie przeprowadzenia badania wykwalifikowanemu biegłemu i sporządzenie przez niego odpowiedniej ekspertyzy, przy czym na przeprowadzenie badania wymagana jest bezwzględna zgoda osoby badanej. Ekspertyza w postępowaniu sądowym nie może stanowić dowodu. Zastosowanie przez policję jako wykrywacz kłamstw zarejestruje różne reakcje organizmu, jakie występują w sytuacjach stresowych np. oszustwo pod presją przesłuchania.


  Bez żadnych podtekstów !!!!
 • @wanda skalska 10:35:48
  http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/InfoForPPID?OpenAgent&26714&NKP


  całość

  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3429


  ja mam nadzieję ,że za to

  ZAPLACICIE
 • @kfakfa 10:42:41
  http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&5&24&15
 • @Zbójnicki pies 10:39:20
  :)

  Zasadę działania wariografu poznałam w czasie badań naukowych około 30 lat temu :)

  Oszukać wariograf jest niezmiernie trudno!!!!!!!!!!
 • @Rebeliantka 10:55:15
  Na czym polega badanie wariografem? „Na początku badania mierzony jest aktualny poziom pobudzenia fizjologicznego. Następnie bada się poziom pobudzenia, kiedy pojawia się jakaś emocja. W kluczowej fazie przesłuchania zadaje się pytanie krytyczne i porównuje się odpowiedź fizjologiczną badanego z otrzymanymi już potencjałami. Jeżeli wynik jest znacząco wyższy, oznacza to, że udzielając tych odpowiedzi, badany był szczególnie pobudzony, a więc zapewne kłamał” – tłumaczy psycholog.

  Poligraf można jednak oszukać. Do historii przeszedł Aldrich Ames, który w latach 70. szpiegował na rzecz Związku Radzieckiego w amerykańskim laboratorium Los Alamos. Ames przechodził rutynowe badania wariografem, lecz wszystkie przeszedł pomyślnie. Jak tego dokonał?

  „Jak oszukuje się wykrywacz kłamstw? Podczas badania poligrafem na etapie ustalania wstępnego poziomu pobudzenia badany dokonuje autostymulacji. Bolesne ukłucie się szpilką czy ugryzienie się w język powoduje natychmiastowe pobudzenie fizjologiczne. Kiedy zostanie ustalony wysoki wstępny poziom pobudzenia, różnica poziomów pobudzenia przy pytaniu krytycznym nie będzie już na tyle wielka, by badający rozpoznali ją jako reakcję na kłamstwo” – wyjaśnia dr Witkowski.

  Wykrywacz kłamstw to luksus, na który niewiele służb wywiadowczych może sobie pozwolić. Jak bowiem podłączyć kogoś do poligrafu, by o tym nie wiedział? Urządzeniem, które omija wszystkie te niedogodności, jest analizator głosu, stosowany na przykład przez izraelski Mosad. Pobudzenie emocjonalne przy kłamaniu powoduje, ze głos staje się wyższy, piskliwy. „Analizator głosu przetwarza zarejestrowane w różnych sytuacjach brzmienie i wysokość głosu analizowanej osoby. Następnie przedstawia wyniki w postaci graficznej. Jeśli wysokość głosu danej osoby odbiega od tej, którą rejestrowano w podobnej sytuacji, zapewne dana osoba w tej właśnie chwili kłamała” – tłumaczy dr Witkowski.

  Źródło: http://www.naukawpolsce.pl/nauka/
 • @Zbójnicki pies 11:03:35
  Ciekawe info o wykorzystaniu analizatora głosu. Thx.
 • @Rebeliantka 11:14:44
  Polecam


  http://menstream.pl/wiadomosci-reportaze-i-wywiady/jak-oszukac-wariograf-podobno-to-niemozliwe-a-jednak-udaje-sie-psychopatom,0,1394035.html
 • @Zbójnicki pies 11:21:23
  Dzięki.
 • @Rebeliantka 01:29:25
  // Internet z miejsca wolnej debaty stopniowo przekształca się w arenę walki, gdzie grasują płatni manipulatorzy.//
  a i u nas takich nie brakuje, jeśli ma to byc portal o propolskim,katolickim,czy nawet "narodowym' profilu to jak skomentaowc ten jeden z setek podobnych komentarzy ??
  Czy to ma byc "wizytówką" NEon
  cyt:
  @metal60 00:13:03
  Informuję wszystkich tu obecnych teraz i w przyszłości że dla mnie żołnierze wyklęci bedą zawsze PRZEKLĘCI !!!
  I nikt tego nie zmieni !!!
  Dałem wystarczająco dużo przykładów,jeszcze dodam i nie będę więcej tego uzasadniał !
  nadużycie link skomentuj
  metal60 18.03.2015 00:38:28
  @m
  @metal60 00:38:28
  Jacy tam przeklęci. Na klątwę też trzeba zasłużyć. Degeneraci, o których nikt nie powinien nawet pamiętać. Kilka oddziałów miało rzeczywiście swoje poglądy, walczyli o jakiś tam honor, reszta była zwykłymi bandziorami: jeszcze kilka lat, a robiliby zawody z UPA, kto lepiej potrafi riezać.
  nadużycie link skomentuj
  lorenco 18.03.2015 01:12:28


  Czy to może mieć miejsce tu i teraz , czy to jest tzw"wolność " wypowiedzi ?
 • @Zbójnicki pies 11:46:44
  Oczywiście, że to przekracza dozwolone granice. Czy komentarze były zgłoszone? Czy admin reagował?
 • @kfakfa 10:45:26
  A więc ściśle mówiąc było to głosowanie ws przyjęcia wniosku o skierowanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, zawartego w druku nr 133, do komisji nadzwyczajnej, która zostanie powołana.
 • @Rebeliantka 12:12:01
  Tak ,to "słynne" 65 mld usd -chazarom. Zapewne osłowie nie "orientowali" się co glosują ?
 • @Zbójnicki pies 11:21:23
  Zalinkowany tekst potwierdza, że oszukanie wariografu, czyli de facto biegłego wykonujacego badanie wariograficzne, nie jest łatwe, ale jest czasami (rzadko) możliwe. To z kolei wskazuje na fakt, iż wynik badania nie może byc jedynym "dowodem".

  Wracając do kwestii badania wariograficznego pana Wrzodaka, prawdopodobieństwo, że "oszukał" wariograf jest znikome ;)
 • @kfakfa 12:15:54
  Ale bądźmy dokładni, nie było to głosowanie ws Ustawy, tylko skierowania jej do komisji nadzwyczajnej.
 • @Rebeliantka 12:23:08
  Jak było naprawdę wie PIS ,pan Wrzodak i ci co rozwalili KOALICJĘ .Nie powiedzą też ci z Hali Odlotów.
 • @Rebeliantka 12:32:36
  Aha, jeszcze jedno w sprawie badań wariograficznych
  Na pewno MS i jego towarzysze, opluwający w wielu miejscach sieci wielu szanowanych blogerów z Neonu i sam portal, nie przeszliby pozytywnie takich badań na okoliczność wykluczenia faktu, że rozsiewają ordynarne kłamstwa i insynuacje ;)

  To smutne, że nie ma na nich żadnej metody poza najwyczajniejszym ostracyzmem ;)
 • @Wrzodak Z. 09:05:47
  // ale ten pracownik centralnego ośrodka informacyjnego podległęgo służbom specjalnym, jest wyjatkowym kłamcą, oszczercą, że trzeba być wyjątkowo głuchym i ślepym, żeby tego nie widzieć z strony zarządzających tym portalem//

  Na to wygląda, że to nie żadnen bloger z którym sie nie zgadzamy, czy nawet i kłócimy tylko pracownik służb.
  Kłamstwa kradzież i manipulacje są elementem pracy takich gości.
  Fakt, że wszędzie widzi rosyjskich agentów wskazuje jakie służby reprezentuje.
  Na neonie wśród ogromnej większości blogerów różnych opcji przyszłości Polski są pewnie i pracownicy innych służb, taki jest internet.... ale gnoja który podpierał by się nawet ks. Popiełuszko w swojej "służbie" to naprawdę trudno znaleźć...

  pozdrawiam
 • @Rebeliantka 12:37:14
  TALIBIE !!!!!!!!! mam nadzieję ,że znikniesz STĄD !!
 • @ninanonimowa 12:49:18
  Nina? znowu jakieś zioło wzięłaś? :)

  Uspokój się !!
 • @Zbójnicki pies 11:46:44
  //jeśli ma to byc portal o propolskim,katolickim,czy nawet "narodowym' profilu to jak skomentaowc ten jeden z setek podobnych komentarzy ??//

  Za porządek na swoim blogu odpowiada jego autor i ma po temu narzędzia.
  W takich przypadkach żadna "wolność wypowiedzi" tego nie usprawiedliwia.

  Ale nie chciałbyś byc na forum gdzie takiej opcji nie ma a ktoś ewidentnie Ci ubliża manipulując wypowiedziami ...
 • @ranger 12:53:47
  Bierzesz razem z niną ??

  No.. odlot masz totalny :))))))))))))))
 • @wanda skalska 13:20:44
  Nie noo józio... ale żeby zaraz udostępniać zdjęcia rodzinne?
  Twoja stara wie, że z ciebie taka świnia? :))
 • @ranger 13:38:46
  Rendżer z tym to do wandzi skalskiej startuj... poważnie..
  Jak potrafisz to możesz nawet bez wyłączania internetu.. wandzia tak potrafi.
 • @Rebeliantka 11:48:38
  Rebeliantko ależ to oczywiste że należy zgłaszać, i tak też od kilkunastu dni czyniłem. Ten powyzsze należą i tak do bardziej łagodnych. Poprzednie w wykonaniu "partyzanta" były jeszcze "ciekawsze" i bardziej wulgarne. Wiec zgłosiłem i w efekcjie był ban.......... ale dla mnie.

  Pan REDAKTOR i zarazem BLOGER @Repsol , za takie moje "działania", postanowił wysłać mnie na wcześniejszą .......emeryture.
 • @wanda skalska 13:20:44
  To kopia grafiki z tytułowej notki blogu DIXI sprzed 2 czy 3 dni
  WSIogunat – prawdziwy ustrój PRL bis
  http://dixiet.blog.onet.pl/
 • @Astra 12:57:20
  // Za porządek na swoim blogu odpowiada jego autor i ma po temu narzędzia.
  W takich przypadkach żadna "wolność wypowiedzi" tego nie usprawiedliwia.//

  ha,ha,ha - tak dlatego za to że w komentarzach ostro reagowałem na takie komentarze to otrzymałem "list" od własciciela bloga że warto ale....... napluć mi w twarz .
  Ciekawa reakcja co?
 • @Astra 13:30:25
  wyszukiwanie obrazem często wprost prowadzi do autora danej grafiki czy zdjęcia
 • @Zbójnicki pies 13:53:17
  Nie rozumiem. To chyba jakaś pomyłka. Repsol jest patriotycznym blogerem. Bez żadnych wątpliwosci. Nie uwierzę, że negatywnie oceniał Żołnierzy Wyklętych.
 • @Zbójnicki pies 14:06:03
  Bardzo ciekawa tyle, że chamska.
  Chciałam Ci tylko napisać, że autor tej notki potrafi być jeszcze bardziej chamski, wiem co piszę..

  pozdrawiam
 • @Rebeliantka 14:13:05
  Repsolek trochę zbyt szybki czasem bywa, fakt :)))
  Ale bana zdjęto, więc trochę to roztkliwianie mnie męczy już.
  A co ma powiedzieć Jinks?
  Nic... bo skasowali cały jego blogerski dorobek i jakoś to zbójnickiemu nie przeszkadza...
 • @Rebeliantka 14:13:05
  Jest to udokumentowane w jednym z komentarzy pana Ruszkiewicza,gdzie były pokazane ostatnie tzw;bany a i Pani Astra też na ten temat wie dość duzo.
  Ale nieważne, ban (2razy) dostałe min.dlatego że po prostackim ataku na blogerkę Astre ze strony partyzanta własnie w dyskusji o żołnierzach wyklętych na blogu i osobiscie pan repsol to zapowiedział i zrobił, a przywróciłi mnie po 3 dniach.

  Nieważne było mineło, i dlatego w dalszym ciągu i bez wzgledu na skutki z takimi prostackimi wpisami i komentarzami zgodzić się nie mogę i nie pozwole.
  Co ma wojna Rosji z Ukraina wspólnego z wyzywaniem żołnierzy wyklętych, pytam się wszystkich co ?
  A własnie na blogu dotyczacym tego konfliktu jest cały czas o tym
 • @ninanonimowa 12:49:18
  O co chodzi, kobieto, z tymi wyzwiskami?
 • @Zbójnicki pies 14:24:18
  Nie znam tej dyskusji.
 • @Astra 14:16:01
  Zgłosiłam nadużycie skalskiej.
 • @All
  Wanda skalska, to poplecznik Mind Servica, od dawna w sposób plugawy atakujący Astrę.

  Proszę, przyłączcie się do zgłoszenia nadużycia.
 • @Astra 14:21:45
  sam pisałem było mineło to już historia i tylko historia
  dzięki -za wszystko
 • @Astra 14:21:45
  jestem ostatnia osobą która jest za banem -
 • @Rebeliantka 14:31:15
  Wanda Skalska to taka Wanda Skalska jak z Bęgowskiego Anna Grodzka...
 • @wanda skalska 15:03:45
  Robisz tutaj Cyrk? :)
 • @
  Pofolgujcie komentatorzy, takie "ostre" zachowania nie mają przede wszystkim sensu.
 • @wanda skalska 19:01:13
  Emerytowany policjancie, tutaj rządzi "cywilizacja łacińska", a nie lewackie naruszanie dobr osobistych kobiet.
 • @lju 15:14:24
  ...wanda skalska to Józinek z londyńskiej budki ..pozdr
 • @wanda skalska 19:23:19
  PRZYŁĄCZAM się !!!::)))) / chyba nie jest prawnikiem /
 • ...
  no ...Plagiatror wrócił...czekać kiedy wejdzie Terminator z Gdyni i rozpierdoli wszystkich ruskich agentów :))

  http://zalamka.pl/img/upload/201212271714476.jpg
 • @wanda skalska 19:23:19
  Wracaj do centrali po rozkazy, prowokatorze.
 • @ninanonimowa 19:39:17
  A co Ty jesteś taka ciekawa? Też lewaczka ze służb? Pomodlę się, abyś zdołała się nawrócić przed śmiercią, jak Jaruzelski i inni Oleksowie.
 • @Rebeliantka 19:53:14
  ZMONTOWAŁAŚ razem z MIND SERVICE -NAGONKĘ na Pana Wojtasa --dokładnie taką !! jak UBowcy na mojego Ojca !.

  PASZŁA ze swoją modlitwą -- wystarczy ,że czytam twój nick -SZATAŃSKI
 • Szanowni Państwo
  Zwracam się do "Państwa" więc kanalia może dalej nie czytać.

  Szanowni Państwo ,

  Zastanówcie się co robią wasze komentarze w TYM miejscu.

  Dziękuję za uwagę.
 • @wanda skalska 19:51:03
  ... czyżby to "jebnięty" maruś :))))))))))))) macie wspólnego nicka ?:))
 • @ninanonimowa 20:11:53 end @all
  Ja tak zastanawiam się dlaczego ludzie tu piszący obrażają jedni drugich zamiast prowadzić dialog. A poza tym dlaczego ludzie nie mogą mieć odmiennego zdania. Czytając te komentarze odnoszę wrażenie, że jeśli tylko masz inne zdanie niż "swoje własne" to zaczynają się wyzwiska. Czy my potrafimy pięknie się różnić.
 • @wanda skalska 10:35:48
  Brednie z brudnego pazura piszesz. Jak byś rozumiał regulamin sejmowy to byś tych bredni nie pisał.
  Napisz które głosowanie, podaj dokładnie numer głosowania i czego dotyczyło. Miej odwagę.
 • @kfakfa 10:45:26
  Myślę, że rozumiesz nad czym było to głosowanie!!!
 • @kfakfa 12:15:54
  Debilu, nawet nie rozumiesz co zamieszczasz
 • @Astra 12:44:45
  Ja go już wcześniej sprawdzałęm, dlatego wiem gdzie i dla kogo pracuje. masoni nawet nie wierzących Bp mają w kościele., a cóż za problem powołanie się na sp. Ks. Jerzego dla uwiarygodnienia się.
 • @Ptasznik z Trotylu 20:12:34
  Słuszna uwaga.

  Z tego powodu opuszczam to miejsce. Niech tu się skalski vel .... z niną anonimową zabawiają ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY